Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy válaszadó válasza...

Ha egy válaszadó válasza provokatív, és én ezt jelzem, jelentem, akkor miért nem törlik azt a választ?

Figyelt kérdés
Volt 2 válaszadó akiknek sértő volt a válasza, engem sértettek meg, rámentem a kis ikonra ami egy sárga kőr benne fehér felkiáltójel, azonbelül arra hogy a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar. És nem történik semmi. Miért nem törlik azokat a válaszokat? Vagy ez hogy működik itt?
2020. máj. 21. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott én nem látok olyat, hogy a válasz provokatív.
2020. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig ott van. A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar
2020. máj. 21. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól függően törlik, hogy moderátorok mennyire értenek egyet a válasszal. Én is jelentettem már olyan választ, amiben több trágár szó is volt, azzal se történt semmi.
2020. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Igaz, nem jó helyen néztem.
2020. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, de lehet, hogy kívülállónak nem tűnt sértőnek.

Egyébként pl. a családi problémák leírásánál sokszor előfordul, hogy a válaszadók nem veszekedni akarnak, hanem kideríteni a láthatóan kihagyott infókat. A kérdező meg sértésnek veszi, hogy nem csak azok válaszolnak, akik egyetértenek vele.

2020. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert a megállapításod, hogy provokatív, csak a te megítélésed.

A kérdésed úgy kezdődött volna helyesen: „Ha egy válaszadó válasza szerintem provokatív”, máris nem eldöntött tény lenne, hanem vélemény, amit a döntéshozó moderátor vagy elfogad, vagy nem. Így működik itt.

Ha a te döntésedre lenne bízva, akkor nem csak jelenthetnéd, hanem törölhetnéd. De nem így működik itt.

„Bíróság” elé vitted az ügyet, és ellened ítéltek.

Akár a válaszom is érezheted provokatívnak, de egyáltalán nincs ilyen szándékom.

2020. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss, de hitetlenkedem, hogy meg kell kérdezned, hogy hogyan működik itt a GYK-n a jelentés?

Annak alapján, amit történésként megírtál, elég egyszerű kitalálnod. A felhasználó jelenthet, a moderátor dönt. De, ezt a jelentés után megjelenő ablakban olvasható közlés is tartalmazza: köszönik a bejelentésed, és a moderátorok, amint tudják, megvizsgálják. Szó sincs róla, semmilyen ígéret nincs, hogy feltétlen törlik is a jelentett kérdést, választ.


Nem adtál módot érdemi válaszra, mert nem linkelted a szerinted törlésre okot adó válaszokat tartalmazó kérdést, hogy az itt válaszolók láthassuk, miről van szó. Látatlanban el kéne fogadni a te ítéleted? Vagy mi alapján lehetne bármi érdemlegeset írni?

2020. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!