Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs gyakorikérdések...

Miért nincs gyakorikérdések app? Lesz valamikor?

Figyelt kérdés
Szerintem sok ember használná és nem hinném hogy nagyon költséges lenne összehozni.

2021. febr. 6. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Így is elég gyors a weboldal, meg az új design már reszponzív. Teljesen felesleges, semmi pluszt nem nyújtana.
2021. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem többször is akadozik az oldal telefonról, amikor a válaszok közötti reklámot tölti be éppen, nem valami stabil. Más bajt nem igazán tapasztaltam oldallal de kényelmesebb lenne egy kézreállóbb felület nagyobb gombokkal, mint ezt frissítgetni.
2021. febr. 6. 01:22
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ott is lenne reklám
2021. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
En eleve annak örülök, hogy vegre egy weboldal nincs túlbonyolítva, es barmin fut
2021. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges
2021. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Reklámblokkolóval kiszűröm a reklámokat, így egy sem töltődik be itt sem, ami nem vesz el időt és főleg nem használok így a szükségesnél több netet, ami nem korlátlan esetemben.


Bár nem ez volt a kérdés, de reagálok arra is:

Azért nincs app, mert felesleges plusz munka, töblet kiadás lenne és nem hozná vissza rövid időn belül a költségeit. Emellett persze akkor azt is fejlesztgetni/karbantartani kellene, ami újabb plusz (soha meg nem térülő?) kiadást jelentene. Mindezeken túl az oldal így ahogy van, viszonylag fapados (nem rosszindulatból írom ezt, csak arra utalok, hogy nincs kismillió felesleges csúcsa), mégis funkcionális és dizájnos egyszerre. Akkor minek egy plusz app, ami csak töblet helyet foglalna és a legtöbb felhasználó számára semmi pluszt nem jelentene?


Kicsik a gombok? Nagyíts rá az oldalra. Frissítgetni kell? Nos igen, de ez azért van, mert nem bonyolították túl az oldalt scriptekkel, amik plusz erőforrást igényelve frissítgetnék az oldal bizonyos részeit.


Szerintem jó ez így, ahogy van. Ha lenne (már évek óta) alkalmazás én akkor is az oldalt preferálnám, valószínűleg ki sem próbálnám az alkalmazást...

2021. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

*kismillió felesleges csicsa

(Autocorrect... Bocsánat!)

2021. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Telefonon Chrome-ban jobbra fent három pötty → "Kezdőképernyőre"... 😁
2021. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!