Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan van ez a válasz értékel...

Hogyan van ez a válasz értékelési százalék?

Figyelt kérdés
Van egy másik teszt fiókom, ahol kipróbáltam, csak a zöld jelre nyomtam minden válasznál amit láttam (kb összesen 70-80 válasznál), és mégis csak 56%-nak írja az értékelést. Miért? Lehet akár az is a gond, hogy túl kevés választ értékeltem eddig? Vagy csak akkor megy fel nagyra a százalék, ha a 100-asra értékelteket pluszolom? Mert most ugye azokat is pluszoltam, amiknél a válaszok le voltak értékelve mások által.
2021. aug. 27. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Naponta egyszer frissítik az adatokat, mindent újraszámolnak. Természetesen, mindig az akkor érvényes adatok alapján. Így, ha egy válasznál naponta átbillen a hasznos, nem hasznos érték, akkor naponta más-más értékelők kapják a -1, illetve +1 pontot. Végül, a megállapodott érték szerinti pontokat kapják az értékelők. És természetesen, az értékelési százalékba számítás is aszerint alakul, és végül állapodik meg, ahogyan a válasz értéke alakul, illetve állapodik meg. Nincs összevonás, halmozódás; mindig a legutóbbi állapot van figyelembe véve.

(Tapasztalat szerint éjfél után kezdik az újraszámolást, és 1 óra körül jelennek meg a frissített adatok: pontszám, válasz- és értékelési százlék, jogosultsági szintbesorolás, válaszok értéke.

A naponkénti sűrűségű változásra utal az is, hogy ha a toplista „Változás” oszlopában a jel fölé húzom az egérmutatót, akkor „Tegnapi” pontszámot és helyezés sorszámot mutató címke bukkan elő. Ez természetesen nem változik a következő újraszámolásig, akármennyi új kérdést ír ki valaki, illetve akárhány új válaszát értékelik, akármennyi választ értékel, bárhány kérdését, válaszát törlik.)

2021. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!