Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a jogosultsági...

Mi értelme van a jogosultsági szinteknek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a gyk felületén.
2023. febr. 19. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

A korábban tiltott, bosszúból rombolni visszatérő embereket fogja vissza a leginkább. A frissen létrehozott fiók olyan korlátozásokat kap, amivel hosszan elnyújtják a kérdések és válaszok beküldésének gyakoriságát és mennyiségét.

A másik oldalról nézve van egy aktivitást gerjesztő hatása, azzal, hogy az oldal elérendő célokat ad a felhasználóknak, és sokan szeretnek mindenféle elért teljesítménnyel vagy megvalósult céllal sikerélményeket szerezni. Szintén arra motivál az oldal, hogy hasznos válaszokat kell adni és reálisan értékelni mások válaszát, mert csak ezzel tartható magasan az értékelési-válaszadási statisztika, ami szintlépési feltétel.

Mindezeknek pedig az lehet az értelme és célja, hogy az oldalt többségében olyan emberek használják, akik a "jót" akarják belőle kihozni.

2023. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Folytatva a 2 gondolatát.


...és ezzel szemben azt érik el, hogy sok értelmetlen felesleges kérdés és válasz születik csak azért, hogy minél hamarabb fentebb kerüljenek az újak...

2023. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most komolyan? Ez egy baromság! Semmi értelme. Ha valaki regisztrál, és mondjuk több dolgot akar kérdezni egyszerre, és erre azért nincs lehetősége, mert nem egy vagy több napos a regisztrációja? Én is csak ma regisztráltam, és amikor 2 perc után fel akartam tenni a második kérdésem, szomorúan szembesültem a ténnyel, hogy még várnom kell 1 óra 58 percet, és ezután tehetek fel egy új kérdést
febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!