Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért gyikon próbálnak az...

Miért gyikon próbálnak az emberek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akik "ismerkedni" akarnak , miért nem tinderen teszik azt? Vagy ilyen oldalakon ahová ez illik...


Az merült fel bennem hogy ezek az emberek tuti nem normálisak...kövezzetek meg de komolyan miért jó GYIK-on ismerkedni? Se kép, se név..se semmi, vagy éppen ezért?


2023. máj. 30. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mivel van itt Ismerkedés kategória, azon kívül, mert itt akarnak, nincs ebben semmi rossz. Az Anotalk is hasonló.


Hát, bennem pedig az merült fel, hogy nem kéne "tuti nem normálisak"-at írnod, olyan emberekről, akiket még csak nem is láttál, nem is ismersz. Elnézést, hogy ezt mondom kérdező, de a kérdésed az most a te természetes ellenséged, csak te nem ismerkedsz, hanem ítélsz.

2023. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyszerűen csak azért, mert ingyen van, és az oldal ad erre lehetőséget. A Tinder, a Badoo, meg a többi hasonló oldalnál, alkalmazásnál, pedig a lényegesebb funkciókért fizetni kell, és ezt nem szeretik az emberek. Egyébként azt vitatnám, hogy azok az emberek, akik itt ismerkednek nem normálisak, ugyanis egy időben én is használtam az ismerkedős rovatot, csak az volt a baj, hogy az ország túlsó részében laktak azok az emberek, akik jófejnek tűntek. Már nem használom, mert kapcsolatban vagyok, de nekem korábban ezek voltak a tapasztalataim.
2023. máj. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Sose értettem itt az oldalon azokat az embereket akik szabályosan felháborodnak, hogy mi az, hogy egyesek még ismerkedni mernek itt. Mintha nem lehetne itt is, mint bárhol máshol az életben, legyen az utazás közben, szórakozóhelyen, vagy akár mondjuk neten is, pl bármilyen tematikus fórumban. A lehetőségek száma végtelen, így tényleg mindig fura volt nekem ez a fajta korlátoltság, sőt egyesek által megtapasztalt düh és gyűlölet.

Az hogy nincs név és kép egyből, az nem feltétlen jelent problémát. Simán tud szimpatikus lenni a másiknak az írása, gondolatai, de akár pár komment után még a személyisége is kezd átjönni, ha odafigyel az ember, és főleg ha a másik is normálisan reagál, nem pedig a manapság divatos bezárkózós rettegős divatosan üres és steril hozzáállást képviseli. Persze nagyon is értem a mai világban mi vezetett ide, de attól még nem feltétlen az a normális hozzáállás, és remélem idővel helyrebillen ez is.

Még annyit hogy pl a közösségi oldalak előtti időben is teljesen alap volt, hogy valós név és arc nélkül is chateltünk a másikkal. És elég sok ismerettség született így is, akár talival, akár képcserével és talival. Pedig nem is kifejezetten erről szólt hogy ismerkedés, egyszerűen csak jólesett hasonló világképű, vagy néha épp ellentétes de pont ettől érdekes emberekkel beszélgetni. Az hogy a beszélgetés néha élő dolgokig is eljutott, már csak következmény, de sose volt kifejezetten cél, legalábbis szerintem. Csupán egy folyamat része. Korábban tényleg sokkal inkább kereste mindenki a másikkal a kapcsolatot, a mai, bezárkózós és érdekvezérelt időkkel ellentétben.

Végezetül még annyit hogy a szabadságban hiszek, szóval aki nem akar ismerkedni pl ott nem is szabad erőltetni, ő döntése, tiszteletben kell tartani. De akik nyitottak az ismerkedésre, őket kár lenne megbélyegezni és elítélni úgyszintén. Tegye mindenki amit szeretne, a másik fél akaratát tiszteletben tartva.

2023. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Főként, mert van rá lehetőség. Van külön ismerkedési rovat.

Másrészt, ha meg nem az ismerkedési rovatot nézzük, itt van egy kezdő téma amivel el lehet kezdeni a beszélgetést, ismerkedést. És így sokkal könnyebb, gördülékenyebb tud lenni mint direkt társkereső oldalon, direktben, a kötelező köröket lefutva kezdve.

Hozzáteszem, nem ismerkedek az oldalon, nem azért értek ennyire egyet az itt ismerkedőkkel.

2023. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

(A GYIK = Gyakran Ismételt Kérdések. Bizonyára nem erre a kategóriára szűkítve értetlenkedsz, minősítesz, hanem a Gyakori Kérdések egészére, aminek a rövidítése GYK.)

Én sem ismerkedem itt, még üzenetekre sem válaszolok, de eszembe nem jutna még furcsállni sem, nem hogy sértő módon megítélni, azokat, akik, igen.

2023. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szó sem esett arról hogy engem ez dühítene vagy ilyesmi. Csak szimplán kiváncsi voltam.

De attól szép az élet hogy különbözőek vagyunk.

Ha valakit ezzel megbántottam hát sajnálom, nem állt szándékomban csak kimondtam amit gondoltam, mert hogy bennem tényleg az merült fel hogy nem normálisak azok az emberek akik itt ismerkednek?!

És kiváncsi voltam mások véleményére

Kedves 3 nem olvastam el amit leírtál mert túl hosszú, nem volt kedvem hozzá, első sorod olvastam. Megnyugodhatsz nem vagyok felháborodva ( szabályosan), köszi azèrt a hozzàszòlàst.

2023. jún. 1. 02:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki mondjuk dumálgatni akar elsősorban vagy ilyesmi ott pl ottál lényegtelen a másik hogy néz ki.
2023. jún. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ezesetben azok a soraim rád nem érvényesek, és alapból se feltétlen neked szóltak. Csak volt már pár hasonló kérdés, ahol szabályosan elképedtem a rantoláson amit páran leműveltek. Tényleg olyan szintű gyűlölködés és őrjöngés alakult ki a privátozók felé, mintha legalább valami gyerekgyilkos sátánista kannibalizmusról lett volna szó :D Csak lestem, mert ilyet még én se láttam eddig itt. Aztán később persze megértettem az okát, rengeteg itt a privátozó zaklató nemnormális ember is. De azért a két kategóriát, a zaklató nemnormális perverzeket és a normálisan privátba kérdező, esetleg beszélgetni vágyó embereket hiba lenne összesmosni.

Azért a "tuti nem normálisak" kifejezés se feltétlen pozitív. Adott egy alaphangot hogy mi lesz várható a kérdésben, ehhez képest pozitív meglepetés hogy mégis nyugodt és normális a légkör.

2023. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert sok férfi el van keseredve hogy nem jön össze semmi és minden lehetőséget megragadnak.
2023. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!