Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen következménye lehet ha...

Milyen következménye lehet ha a moderátori felkérésnek nem teszünk eleget?

Figyelt kérdés

Kiderül hogy több regisztráció van egy IP címről és szólnak érte a moderátorok de nem tudni hogyan kell letörölni a többi fiókot hogy csak egy maradjon.

Ilyenkor jó megoldás ha a felhasználó csak egy fiókot használ ezentúl és a többit nem törli csak nem lép be többet azokba a fiókokba?

Vagy ha probléma akkor milyen következményei lehetnek?


2023. jún. 7. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmeztettek, akkor tudják. Kérdezd meg tőlük: melyek azok, mert szeretnéd megszüntetni a hibád, de nem emlékszel minden regisztrációdra.
2023. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Büdös Könyv egy jellegzetes troll "volt" az oldalon, és most látványosan beáldozta magát és törölte. Ezek szerint ez még csak nem is a fő fiókja volt, ki tudja hány másikból szórta még a baromságokat. És vajon hány ilyen kitalált személyiségnek és fiktív kérdésre válaszolgatnak az emberek szorgalmasan, mikor a toplistán nem egy név van, ami mellett havi 300-500+ kérdés szerepel.
2023. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#13 Gondolom unalmas neki az élet 38 évesen anyucival.:D
2023. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hiányozni fog Mártisszimá.
2023. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
papíron szerintem azért nem szólnak ha több fiók van végül is többen is elhetnek fenn egy háztartásból, de azért ha mondjuk több trollkodás stb van törölve, ileltve a többi fiók is gyanússá válik, hogy ugyanaz az ember használja akkor simán szólhatnak érte.
2023. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"ha letiltanak, akkor azt MAC cím alapján teszik, + persze az épp használt fiókoddal. Segítek, a MAC cím hardveres azonosító, nem lehet megváltoztatni. IP címmel nem igazán foglalkoznak, mivel egy más hálózatról csatlakozva az ip címed is más lesz"


Érdekes, mert nekem is lett már több fiókom bannolva, amiért kiosztottam pár nyomorult trollt, ehhez képest továbbra is tudtam visszaregelni Nord VPN ugyanarról a gépről, szóval ezt megcáfolom.

2023. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!