Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az a LastOne. Left?

Ki az a LastOne. Left?

Figyelt kérdés

Az egyik hozzászóló mindig így írja alá, elég filozófikus, de jó fej, miért van most csak 51%-a?

Nektek szólt már hozzá vmi hasznosat?


2011. jan. 24. 10:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom ki ő, mindenesetre annak ellenére hogy csak elég ritkán értek egyet azzal amit mond (vagy hát nem tudom. valamennyire mindig egyet értek vele, de ugyanakkor mégsem, szóval fura..:D), eléggé bírom. :) Azt nem tudom, konkrétan az én valamelyik kérdésemre írt-e már valamit, de ha látom valahol hozzászólását azt mindig elolvasom, és a legtöbbet hasznosnak tartom, még ha -mint írtam- nem is értek egyet vele teljesen.
2011. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 szamóca. ***** válasza:
93%
valószínű azért kevés a százaléka, mert nagyon kialakult képe van a hitéről, amit az emberek vagy értenek, vagy nem. vagy egyetértessz vele, vagy nem. és miután nem a legelterjedtebb "hitet" vallja, gondolom kevesen értenek vele egyet, de odáig már nem terjed az intelligenciahányadosuk hogy attól, hogy nem értenek vele egyet még nem biztos hogy nem hasznos a válasza.
2011. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Majd ő remélhetőleg megválaszolja ezt a kérdést.
2011. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%

azért lehet kevés a pontja, mert:

lefele pontoznak: ha más a véleményed, ha nem tetszik amit irtál, ha megmondtad az igazat, ami keserű és alaptalanul is


felfele: sokszor akkor sem pontoznak, ha valóban használhatót irtál, egyéb eset nincs

2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

LastOne.Left:

neme: férfi

kora: 26

regisztrált gyakorikérdések felhasználó

2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam.
2011. jan. 25. 21:46
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy valakinek 51%a van semmit sem jelent. Mint ahogy előttem is leírták, ha nem azt írod, amit látni akarnak vagy nem a normát írod akkor az nem tetszik és az fúj és akkor kapod is a piros kezecskét. A zöld pedig nehezebben kiérdemelhető..

Vannak 90% feletti emberek akik mindig totál közhelyes válaszokat adnak vagy inkább csak olyan szolidat amely igazán nem is foglal állást csak jól hangzik... Illetve úgy is fel lehet menni 905 fölé, ha mindig helyeselsz a kérdezővel aztán rakja neked a zöld cuccost...

2011. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

szia.


Igazság szerint egy korábbi válaszoló megadta azt a mennyiségű információt, amit érdemes tudni LastOne.Left ről...ugyanis a személye nem mérvadó...inkább az amiről általában beszélni szokott, az a dolog, ami az ember életében hátra van még utoljára. Vagy ha angolul szeretném mondani, és egy kis szóviccet is bele akarnék csempészni, így hangzana. :)

He is talking about the Thing, that is the last one left in people's life. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát ha csak teszik a pontot ha jó ha nem,az sem helyes mert valahol a kérdező abbol nem okul.
2011. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
91%
LastOne. Left fenn vagy fb-n?
2011. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!