Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az a LastOne. Left?

Ki az a LastOne. Left?

Figyelt kérdés

Az egyik hozzászóló mindig így írja alá, elég filozófikus, de jó fej, miért van most csak 51%-a?

Nektek szólt már hozzá vmi hasznosat?


2011. jan. 24. 10:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Én ismerem őt személyesen. Kedvelem, de szerintem néha kicsit rugalmatlan a gondolkodása. Elég önfejű, gyakran izgága, sokszor meg túl nyugodt. Okos. Elég jó a humora, és hamar megnevetteti az embereket. De azért nem egy isten, higgyétek el. :)
2014. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

#11.


Ha megengedsz egy tanácsot:

Személyeink számára mindig minden olyan, amilyennek látni akarjuk, amilyennek hisszük/gondoljuk. De azért azt jó ha belátjuk, hogy azért, mert valamiről azt gondoljuk, hogy x, attól az még nem lesz x. ;)


Másrészről a kiírt kérdés a szóban forgó figura "kivoltára" vonatkozott, nem pedig arra, hogy Te személy szerint milyennek látod személyes ismeretségből fakadóan. S ez a figura semmivel sem kevésbé vagy jobban isten, mint bárki más. :)


üdvözlettel

29/F

LastOne.Left

2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"hogy azért, mert valamiről azt gondoljuk, hogy x, attól az még nem FELTÉTLENÜL lesz x. ;)


bocsi, csak egy lényeges szó kimaradt. :)


üdv

2014. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Értem én. Igen. Erre akartam kilyukadni. :) Úgy éreztem, a ló túlsó oldalára kerültek az emberek, kisebb személyi kultuszt építettek köréd, pedig szerintem egy embert személyesen kell megismerni. Vagy legalábbis én jobban szeretek Istennel találkozni, mint Istenről beszélni. :) Sokkal jobban szeretek nézni egy kutyát, vagy játszani vele, mint arról teóriázni, hogy milyen ez a kutya, vagy hogy hogyan liheg, ugat az a kutya. Persze most mondhattam volna macskás vagy hóvirágos példát is. Egész más élmény a kettő megtapasztalás.
2014. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

#14.


A személyi kultuszt magam sem támogatom, bár ha figyelmesen olvastad ezt a kérdést, akkor láthattad, hogy ennél a kérdésnél pont nincsen szó ilyenről.


Másrészről pedig az előző kommentemmel csupán annyit akartam sugallani, hogy azért mert Te azt hiszed ismersz valakit személyesen, közel sem biztos, hogy valós képed van róla...

...illetve ha már példálóztál, azért annyit megjegyeznék, hogy a szóban forgó figuráról Te se teóriázz, inkább játssz vele vagy nézd ahogy ő játszik. :)


üdv

29/F

LastOne.Left

2014. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat okoskodsz, LastOne. Left. Nincs rá mindig szükség, "ha adhatok egy tanácsot".
2014. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
És ha belegondolnál: biztosan megvan az okom rá, hogy ne játsszak vele és ne nézzem, hogy játszik. Mert talán nincs szükségem mindig az ő bölcsességeire, és arra is megvan az okom. Innentől kezdve prédikálhatsz, a tetteid mindig beszédesebbek. Csak ennyit mondok.
2014. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%

Mi köze a a válaszodnak a kiírt kérdéshez? A helyes az, ha betartjuk a fórum szabályzatait. Mit gondolsz erről? :)


S mint mondtam, azért mert valamiről, vagy valakiről azt gondolod, hogy "x", az nem feltétlenül lesz "x". Példaként hoz neked valaki egy virágot, vagy bármilyen ajándékot, akár napjában többször is, és neked minden jogod meg van arra, hogy azt gondold, biztosan hátsó szándéka van vele, és ezen te felháborodsz, mérges leszel...holott könnyen megeshet, hogy pusztán kedvességből viselkedik veled így. Az emberek nem rosszak vagy jók...Te címkézed fel őket, s nyilván ha valakit te túlságosan okoskodónak tartasz, akkor számodra ő, akármit is tegyen, mindig okoskodó lesz. Látod mekkora hatalommal bírsz. Ahelyett, hogy ítélkeznél, talán megérthetnéd az embereket, s amikor az élet mutat tükröt neked, szembe néznél vele az elfordulás helyett. Sokat tud segíteni. :)


Illetve a szóban forgó karaktert az esetek nagyobb részében Te kerested meg, s nem ő téged, meg az állítod róla, hogy jó humorú, meg tudja nevettetni az embereket, de közben meg azt is állítod közvetve, hogy mindig a "bölcsességeit" tolja. A kettő ellentmond egymásnak.


megj.: S az egyébként, hogy egy valaki mindig egy adott formációban nyilvánul meg csak egyet jelenthet...hogy hű ahhoz, amit állít, és megingathatatlan. Másrészről a szó is tett nagyon sok esetben, csak éppen verbális...Szóval abban igazad van, hogy a tettek beszédesebbek...de mint mondtam, ha te egy tettben nem veszed észre a lényegét, vagy "rossznak" titulálod, attól az még nem lesz rossz, vagy hamis. :)


üdv

29/F

LastOne.Left

2014. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Figyi. Az előző válaszomban az első mondatot ne vedd figyelembe...ennek a kiírt kérdésnek már úgy is "lőttek". :D


üdvözlet.

2014. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Illetve azt sem célszerű az emberektől várni, hogy úgy csináljanak mindent, ahogy Neked éppen tetszik, vagy megfelel. Javasolt elfogadni őket, és akkor nem fog csalódás, ellenérzés vagy gond érni. :)


üdv és ügyes légy

29/F

LastOne.Left

2014. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!