Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Feltűnt, hogy ha valaki...

Feltűnt, hogy ha valaki felvállalja a nevét az oldalon, és aktív egy, vagy akár több témában, állandóan lepontozzák?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy akár tényleg hasznos választ adott.


Nem hisztizni akarok, csak észrevétel. :)


2011. márc. 12. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tűnt fel,hogy fel vállalja valaki a nevét.

te sem vállalod fel,hacsak nem muffin a neved :)

Szerintem a lepontozás nem ezért van,hanem azért mert van pár idióta,unatkozó alak akik csak poénból lepontoznak mindenkit akár úgy hogy el sem olvasta,hogy illető mit írt..Valamikor bosszant a lepontozás engem is,de már nem foglalkozom vele..A lepontozónak ez legyen a legnagyobb öröme az életben...

2011. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem is így történt.Ezért nem használom már a nevem és lám,növekedik a százalékom..
2011. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
engem név nélkül is sokszor lepontoznak :) nem igazán érdekel :)
2011. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nevem van ,de nem érdekelnek a pontok,én azt tudom hogy sokmindent megtanulok amit soha nem is tudnám,de a humor az más téma,az egy szórakozó oldal,de sok kölyök már csömör kérdéseket tesznek fel és azt élvezik,nem jó megoldás.
2011. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy kezdetben -amíg látszódott a nevem- voltak, akik szinte "vadásztak" rám, és lepontoztak. Ez csak azért zavar, mert sztem abból is lehetne tanulni, ha tudnánk azt, hogy eddig mit nem tudtunk jól. De az ilyen "időtöltés" jellegű lepontozások miatt még így sem tudom magamat ellenőrizni, hogy a nevem nem látszik. Ez van. Örülök, amikor a kérdező visszajelez, hogy tetszik a válaszom.
2011. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pontozás nem érdekel csak az hogy megfelelő válaszokat kapjon az ember.
2011. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont oda,pont ide,inkább ide mint oda.Nem érdekes.
2011. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!