Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le mindig?

Miért pontoznak le mindig?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írom, de mindig ebben a kategóriában van, pedig máshová is írok.

Még ha ugyanazt írom, amit más is (akiket felpontoztak), engem akkor is le. Néha (igaz ritkán) előfordul, hogy még én fogalmazok kulturáltabban/finomabban, mégis én vagyok lepontozva.

Persze nem ezért járok fel ide, nagyon nem érdekelt, hogy hány százalékom van, de azért ez már egy kicsit zavaró.


2011. jún. 23. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Előfordulhat, hogy véleményt mondasz, és nem a kérdésre válaszolsz.
2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
ne foglalkozz vele, én sosem nézem a %-ot
2011. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Elméletileg a kérdésre válaszolva a saját véleményünket mondjuk el.


Ha valaki nem ért veled egyet, akkor például lepontoz.

2011. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A kérdésekre szoktam válaszolni.

Én sem nézem, de már zavar, mert mindig így van.


Köszi a válaszokat!

2011. jún. 23. 15:17
 5/14 anonim válasza:
63%
engem is mindig lepontoznak :/ pedig a kérdésre válaszolok, mindig kultúráltan, de ha a kérdező véleménye ellen van, akkor lepontoz... pl ha megkérdezi h kutya vagy macska? én meg kutyát írok, de ő macskát akar, akkor lepontoz.... pedig nem azért kell pontozni, hogy eltalálom-e amit ő akar látni... na mind1... engem sem érdekel annyira a % de néha mégis felidegesít
2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

" Elméletileg a kérdésre válaszolva a saját véleményünket mondjuk el."


Hááát, ha van egy olyan kérdés, hogy mennyibe kerül egy doboz Carte D'or fagyi, te pedig azt írod, hogy 1200 FT, az nem vélemény.De ha azt írod, hogy ne vegyél olyan fagyit, mert túl drága, az nem éppen hasznos..

2011. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem vagy bólogató jános vagy mert valakinek sz.r napja volt, és úgy gondolja, legyen másnak is az. Esetleg valakinek nagyon belemásztál a lelkivilágába, és ha úgy gondolja, adott választ Te írtad, lepontoz.
2011. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Bztos vannak olyanok, akik itt és ezzel élik ki magukat...névtelenül, ismeretlenül, látensen. Kicsinyes bosszú, csak nevess rajtuk.
2011. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
41%

Sokan egyébként a fészbúk miatt pontoznak le. Nem a válasz hasznosságát nézik értékeléskor, hanem, hogy tetszik-e nekik. Ha igen, 'belájkolják'. Pl: valaki vicceset ír, de semmi köze a kérdéshez, mégis 100% hasznos. Sok ilyet láttam.

Lehet, hogy A Te válaszaidat csak dislike-olták, pedig hasznos volt

2011. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Én is mindig le vagyok pontozva, pedig normálisan válaszolok, segítségnyújtási szándékkal. Ha nem értek egyet valakivel, akkor sem bántón fogalmazom meg. Itt is csak élet alaptörvényei igazolódnak be .. Ugye, itt mindent lehet név és arc vállalása nélkül... Elég hamar észrevettem, hogy ezen az oldalon sokkal több a rosszindulat, mint a jó szándék.


A lényeg, hogy nem vagy egyedül ezzel az észrevételeddel! Felőlem pontozzanak le 20% alá, már úgy vagyok vele! Az elején zavart, de már nem érdekel. Én magamnak adnék 90-et, ennyi :)))) ...

2011. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!