Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fiúk, lányok! Ti hogy álltok...

Fiúk, lányok! Ti hogy álltok ezen az oldalon az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ki szokott ezen az oldalon privizni? Aki csinálja az miért és aki nem az miért nem. Leginkább az érdekelne, hogy miért nem. Tudom, hogy ez nem egy ismerkedős oldal, de nem fordult elő egyszer sem, hogy többet is elakartál mondani az illetőnek a témával kapcsolatosan?

Légyszi értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. szept. 3. 20:39
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én egy csomószor ráb*sztam az ismerkedéssel itt, társkeresőként használtam ezt az oldalt, de akik még szimpatikusabbak is számomra, azok is az ország másik végén laknak.. :/



17/F

2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
@Hakapeszimaki88 jaj, erre igazán nincs szükség :)
2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En beszelgetek privibe,h mondjuk az adott szemely is unatkozik..igazabl tema mind1,mert barmirol el lehet beszelgetni:)


Aki akar,az levelezik. Aki nem akar,az ezek utan sem fog. Egyebkent igen ,valoban nem ismerkedos oldal,de szerintem nincs azzal gond,ha ket ember beszelget pl arrol ,h hogy eli a mindennapjait,v kedvenc filmrol.

2012. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is 2x volt olyan h akár lehetett volna több is és rá is tértem volna lassan a témára de mind messze laktak 200 km-erekre
2012. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na szép, el se küldi a kommentet...

Szóval, én szoktam. Igaz általában nekem írnak olyan indokkal, hogy egy-egy, vagy akár összes válaszom alapján kifejezik szimpátiájukat, vagy az alapján kérnek tanácsot. Az esetek többségében csak egy-két levélváltásról van szó, de előfordul, hogy valakivel heti többszöri levélváltás is végbemegy, mint ahogyan most is.

22/f

2012. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, bár úgy érzem kissé más céllal mint te :)(nem ismerkedés céljából, többnyire szigorúan szakmai beszélgetés, de azét innen is ismertem már meg egy-két jó arcot akikkel úgy általánosságba is beszélgetünk)

Többnyire az egyszeri zaklatók írnak, akikkel megbeszélem a dolgukat, és szevasz, de vannak visszatérő arcok is tanácsért.

2012. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!