Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a moderátorok tevékenységével?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 14:27
1 2 3 4
 11/37 TappancsMancs ***** válasza:
42%

10 a tiéd valószínűleg már akár többször is elhangzott kérdés. Legalább is szerintem. Próbálgasd a keresőt is hogy beírsz kulcsszót először és lehet már többször is kivesézték a témát.


Amúgy a mai időkben szerintem az ilyen sima szöveges (textes) adatokat tárolni nem olyan nagy dolog. Nagyon kicsi a helyigényük. A tárhelyek meg adattárolási eszközök meg olyan gyorsan fejlődnek és egyre olcsóbbak.. hogy szerintem az se lenne nagy gond ha többszöri kérdést se törölnének. Amúgy meg jöhetnek a régi kérdésre úja és naprakészebb válaszok is, ezért érdemes lenne meghagyni.

2013. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 TappancsMancs ***** válasza:
71%
Ja 10 még neked... a másik hogy szerintem vehetnék a fáradtságot ha már olvassák az oldalt, hogy személyesen küldenek levelet hogy szerintük mi a baj vagy mi az adott kérdéssel. Nem lenne olyan nagy dolog.
2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%

11-12-es: Nem törölnek kérdéseket csak amiatt, hogy már meg lett korábban kérdezve. Ezer számra vannak az ugyan olyan kérdések felhalmozva. Ott más gond volt, ha törölték.


Egyébként meg rengeteg kérdést néznek át nap mint nap, így nem nagyon erőltetik meg magukat, hogy konkrét okot írjanak. Vannak sablonszövegek, amikkel jeleznek neked.


Viszont nekem már írt saját szöveget moderátor, tehát képesek rá, hogy a piros betűs részen ne sablonszöveg jelenlen meg.

2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Persze, rengeteg kérdés, és főleg válasz jön-megy itt naponta, de ezeknek a 80%-a megfogalmazás, pláne helyesírás tekintetében undorító. Ha rám lenne bízva, én ezeket is kiszelektálnám. Adott esetben önkényesen pakolgatják a kérdéseket egyik kategóriából a másikba, csak azért, mert ahhoz a másikhoz is van mondjuk leheletnyi köze. Ez már csak feltételezés, de azt simán el tudom képzelni, hogy ha nem vagy nekik szimpatikus, sunyiban, óvatosan csökkentgetik a %-odat. Persze, erre az a válasz, hogy van jobb dolguk is, viszont egyes dolgok kicsit irracionálisan működnek néha.
2013. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nekem még régebben volt olyan, hogy azért töröltek mert felróttam a modiknak a hibájukat. Konkrétan az állt az utolsó pirosbetűs üzenetben, hogy "mivel továbbra is a moderátorokat szapulod és szemétkedsz" ... no komment
2013. febr. 3. 18:34
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorikérdések. Egy jó alap ötlet átlagos kivitelezése,de hanyag karbantartása és a karbantartás alatt a szomszéd pistikét értem aki jó haver megkérem legyen moderátor.... Aki amúgy meg egy hatalommániás akinek ha nem tetszik valami akkor azt olyanná csinálja amilyet látni akar ami neki nagyon jó de se az oldalnak se a tagjainak nem jó...
2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Ezotérába feltettem azt a kérdést, hogy Ki milyen Pokémont választana. Talán az volt a bajuk, hogy nem a természetfeletti lények kategóriába tettem??
2013. febr. 6. 23:13
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
inkább humorba kellett volna XD
2013. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%
Az Ezotéria témakör a Humor2 :)
2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
De amugy múltkori volt az ász, amikor "merészeltem" feltenni egy olyan kérdést hogy "Vannak itt olyan egyedülálló nők, akik önként válaszják a szingliséget, de nagyon szexuálisak?" ... kitörölték, mert azt mondták, hogy itt nem szabad ismerkedni, és nem párkereső az oldal. xD Lol, majd pont azzal a nővel lehet ismerkedni aki önként vállaja a szingliséget! :D hát megáll az eszem! A fiú-lány barátság kapcsolataimat pedig rendszeresen a szerelemebe rakják, mintha nem tudnának olvasni.
2013. febr. 7. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!