Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a moderátorok tevékenységével?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 14:27
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Szexuális fantáziálás tömegközlekedésen?" kérdést töröltük, mert nem derül ki belőle, mit szerettél volna megtudni.


Nocsak. Érdekes módon mindenkinek leesett és annak rendje módja szerint válaszoltak is. Ők vajon miért értették meg? Valószínűleg azért, mert leírtam mire vagyok kíváncsi. Ha nem derült volna ki belőle, akkor valszeg nem válaszoltak volna rá 10-en! Szerintem.

2013. febr. 7. 18:11
 22/37 A kérdező kommentje:
"nagyapám miért osztogat mindenkinek nemiszerv-jelképeket?" Ez tényleg így van. Törölték. Pedig tényleg mindenkinek nemi jelképet osztogat, ő maga mondta nekünk.
2013. febr. 8. 20:48
 23/37 A kérdező kommentje:
A kérdésem így kezdődik: "Miért teszi ezt?" a kérdésem törlésének oka: "kérdésed törültük, mert nem derült ki belőle mit szerettél volna megtudni"
2013. febr. 10. 10:28
 24/37 A kérdező kommentje:

Atyaúristen. Szinte egymás után 3 kérdésem törlték az előbb.

Egyik: meg merészeltem klrdezni, hogy káromlásnak számít e az egyház szemében, ha megmondom, hogy Jézus kakilt (?) - érdekelt a válasz. Nem tudom a gyakorik kérdések mi, diktatúra?? idejössz egy kérdez-felelek oldalra és nem teheted fel ami érdekel???

Másik kérdés: bele lehet e erőszakkal nyomni a hímvesszőt a torokba. Azért szerintem ezt is érdemes tudni, és semmi "olyan" nincs benne.

Harmadik kérdést pedig azzal kapcsolatban tettem fel, hogy Megidézhetem e valahogy Jézust? - menstégemre legyen mondva, számtalan megidézős idióta kérdést tesznek fel az oldalon mások is.

2013. febr. 12. 19:03
 25/37 anonim ***** válasza:
vallás... én csak a zsidókat említettem meg egy nem provokatív mondatban és törölték majd amikor megemlítettem hogy törölték azt is törölték....amit máshol nem mertél itt megteheted mi ? nagy s@rt
2013. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a szrk direkt szapulnak engem. Mostmér kezdek ideges lenni! K*rvára elegem van.Berakok a családi kategóriába egy teljesen ártatlan - de annál személyesebb kérdést .... és k-rvára törlik, mert szerintük nem a családi kategóriába illik és direkt raktam oda!! Hát megáll az eszem! Akkor mégis hova a f*szomba rakjam?? Oké, nem apu-anyuról van szó bennem, de gyakorlatilag én NEM NEVEZTEM MEG hogy kiről szól a kérdés! Ja, és még mielőtt - mert ugye hajlamosak a drága modik azt hinni, hogy a szerelmemről írok ha a fiú-barátomról írok- NEM A SZERELMEMRŐL ÍRTAM!
2013. febr. 12. 20:53
 27/37 A kérdező kommentje:
éS most mégis hova írjam? Nem tehetem ki azt a nyamvadt kérdést, mert NINCS HELYE!
2013. febr. 12. 20:54
 28/37 anonim ***** válasza:
vicc ami itt megy néha...
2013. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
34%
Aminek nincs helye, az szerintem mehet az egyébbe. Nem?
2013. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
#29. Nem hinném, hogy a kérdésem olyan jellegű ami legalulra az egyéb kérdések - egyéb kérdések témába illene. A vicc, hogy úgy állapították meg, hogy nem a családi-kapcsolatohoz tartozik, hogy közben nem neveztem meg a személy egyáltalán. Mivel nem társaságról, vagy konkrétan barátságról szólt a kérdésem, ezért a közösségi-témába se tehetem. Ez a kérdés a másik fél cselekedeteinek a lelki okait vázolta volna fel, semmi többet
2013. febr. 13. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!