Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a moderátorok tevékenységével?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 14:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik kocsog küldi innen állandóan az üzeteit de innen üzeném hogy nem vagyok vevő rád...
2013. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#31 xD

Nekem is folyamatosan küldte ugyanazt. Tiltasd le, ott van a válaszolok-lehetőség mellett egy szürke kocka.

2013. febr. 13. 13:44
 33/37 anonim ***** válasza:
akkor nem vagyok egyedül :D már megvolt letíltottam..
2013. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%

Sokszor nem vagyok elégedett velük.


Szerintem itt az egyik moderátor bigott vallásos. Ezt onnan lehet látni, hogy ha vallásos - mondjuk térítő jellegű - kérdések kerülnek pl. a tudományos rovatokba, akkor sokszor ott is maradnak - a figyelmeztetés ellenére is.

Azért gondolom, hogy csak az egyik moderátor ilyen, mert ha aztán be is írom válasznak, hogy ez micsoda, akkor utána át szokott kerülni a megfelelő helyre.


Máskor, más témában is volt már, hogy nem megfelelően reagáltak, de ez ritkább.


Amúgy nekem is az a véleményem, hogy még egy ingyenes helyen is lehetnek a moderátorokkal szemben elvárások.

Ilyen elvárás az, hogy ne a magánvéleménye vagy a saját vallási beállítása szerint moderáljon. Függetlennek kell maradnia.

Persze kényszeríteni nem lehet őket.


Más: moderátor is írhat cikket, ha szeretne... de akkor csak magánemberként, tehát egy másik (véletlenszerű, nem a legjobb barát) moderátornak át kell néznie, amit írt.

2013. febr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
65%
Nem!!
2013. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésben szereplő válaszok szerintem mindent elmondanak a moderátorok tevékenységéről
2013. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
szerintem is
2013. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!