Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tele van a hócipőm, hogy...

Tele van a hócipőm, hogy segítséget kérek, de a moderátorok egyből törlik a kérdésemet, ha valaki linkel valami letöltőcuccot. Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Mikor valamit nem találok meg sehol,és itt kérek segítséget,nem lehetne,hogy a teljes kérdés törlése helyett kicsillagozzák a linkeket? Csak hogy lehetőségem legyen legalább privátban elkérni -.-"

Most nem pont játékletöltésre gondolok,mert azt vegyék meg a népek,ne torrentezzenek,aláírom. De amikor hónapok óta keresek valamit amit nem adtak ki itt,azt hogy a fenébe talájam meg? Nyilván,ha megtaláltam volna,nem írtam volna ki a kérdésemet.

Bocs,ha ezzel megsértettem valakit,nem volt szándékos,és veszekedést sem akarok,de már nagyon csípte a csőrömet.


2013. márc. 17. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sérti a szerzői jogokat, ezért törlik.

Ennyi. Ezen nem tudom, mit ne lehet megérteni.

2013. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Húúú...már kérdést sem írhatok ki,semmilyen témában o.O

Nemtom,hogy ez hiba,vagy a moderátorok csinálták,de én kérek elnézést,ha ezzel most felhúztam a kedélyeket xD Nagyon kicsesztetek velem ;)

2013. márc. 17. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most már működik... Akkor hiba volt.
2013. márc. 17. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdéssel van baj. Ha valaki válaszol valami nem oda illőt, akkor azt kicsillagozzák.sokszor van, hogy nem is lehet tudni, hogy egyáltalán miért törölték a kérdést
2013. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!