Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha erre az oldalra valaki...

Ha erre az oldalra valaki feltesz egy kérdést bármelyik téma körbe akkor mért nem lehet normális választ kapni rá és miért kell azonnal le hurrogni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az oldal kérdésekre van kitalálva! Akkor miért nem lehet normálisan választ adni a kérdező kérdésére? Miért kell azonnal hülyének és elmebetegnek gondolni?

Én úgy gondolom,hogy ez az oldal valamilyen szinten segítségre váró embereknek lett ki találva és nem olyan embereknek akik csak beszólogatni tudnak és nem tudnak egy értelmes választ adni a kérdésekre!!



2013. dec. 3. 15:49
 1/6 anonim válasza:
A kérdés jogos! Viszont én úgy gondolom, hogy hiába név nélküli "anonim" a dolog, mégis árnyalt képet kaphat az ember a hozzászóló intelligenciájáról. Van amikor már eljutok arra a szintre, hogy figyelmen kívül hagyom az olyan hozzászólót, aki csak rosszindulatból ír oda valamit...
2013. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Erre a kérdésre én is nagyon várom a választ. Meg egyes témakörben a saját igazukat bizonygatják egyesek és nem a kérdésre válaszolnak. Épp most jártam így egy feltett kérdésnél...
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grielean ***** válasza:
100%

Néhány embert leszámítva, akik hobbiból, vagy a fene tudja, milyen passzióból trollkodnak bármilyen kérdés alatt, gyakorlatilag a 'hülye kérdésre hülye válasz' elv szokott érvényesülni. Fordítva pedig értelmes kérdésre értelmes válasz, nyilván.

Ebből kifolyólag olyan kérdésekre nyilván nem fog értelmes válasz jönni, ahol a kérdésben sincs értelem, pl 'Vámpír akarok lenni, ki harapna meg?', vagy 'Itt a kismilliomodik világvége jövendölés, amit bizonyítani úgyse tudok, de azért már te is félsz, ugye?'.

De ha a kérdésed értelmesen, jól áttekinthetően van megfogalmazva, normális hangvételben, és nem hülyeség már alapjáraton, akkor többnyire azért ugyanilyen hangvételű válaszok is jönnek rá! Leszámítva a már emlegetett trollokat, ugye...

2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ln úgy gondolom,hogy minek előre parázni egyszer úgy is meg kell halni tehát tökmindegy,hogy hogyan halsz meg mert így is úgy is megfogsz tehát én nem félek a Világvégétől a válasz a ( Világvége félelem feltevőnek szol )
2013. dec. 3. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Az internet sajnos így működik. Ha olyan témáról van szó, ami megosztja az embereket (mint az ezotéria), akkor mindig lesznek beszólogatások és trollkodás. Általában a trollkodások között megbújik egy-egy segítő szándékú válasz is.


Amit azonban nem szabad elfelejteni és összekeverni (ezek nem neked személyesen szólnak, hanem úgy általában):


Az nem beszólás/trollkodás, ha valaki nem ért egyet veled! Ha kikéred az emberek véleményét, akkor olyan is fog írni, aki máshogy gondolja. Ráadásul ha hülyeséget írsz (ami azért itt nem ritka), akkor erre még nagyobb az esély.

2013. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Erre a kérdésedre pl. azért nem, mert sokan már megkérdezték ugyanezt, s válasz is van bőségesen.
2013. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!