Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti nem unjátok?

Ti nem unjátok?

Figyelt kérdés

Nincs elegetek azokból a kérdésekből amik arról szólnak,hogy mit vegyek ennek annak amannak?

Ha a kérdező nem ismeri a saját anyját,apját,barátját akkor mi erre mit válaszolnánk?Mi meg semnnyire nem ismerjük.


Tudom akkor ne olvassam meg bla bla bla de minden nap van ilyen kérdés és nem is egy.


2013. dec. 16. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vegyel neki egy jo konyvet!
2013. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Na igen :)

Egy ilyen kérdésre akár azt is lehetne válaszolni, hogy vegyen egy nyugdíjba vonultatott űrrepülőgépet, végül is a kérdező soha nem írja ki a kérdésbe, hogy "de nincs rá sok százmillió dollárom" :D

2013. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

nekem is furcsa.. oylan is volt: mit vegyek egy anyukának(!), ami hasznos, tavaly egy mamusznak örült - és kiderül az "egy db anyuka" az édesanyja a kérdezőnek.. hát nem semmi empátiás taplóság. Azt javasoltam, két árvíztűrő tükörfúrógépet vegyen ajándékba, annak biztos nagy hasznát veszi a mamusz után.

De van egy bianco mitvegyekező, amit csak ki kell tölteni, hisz nyakunkon a Karácsony (brr) itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2409140..

2013. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:-D :-D :-D :-D

komolyan hülyét kapok az ilyenektől

2013. dec. 16. 17:20
 5/11 anonim válasza:
53%

D.............DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Akkor mi a f nak kérdezel ilyen hülyeségeket? Uncsizol ?DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Aki megunja, az majd nem néz be erre az oldalra. Ennyi.
2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Attól még, hogy nem ismerik adhatnak egy jó ötletet. Szerintem aki saját kútfőből ajándékoz azok sem feltétlenül a megajándékozott személyisége alapján választanak ajándékot.

Még az sem biztos, hogy a kérdező jobban ismeri az illetőt, mint az idegenek. Én most pont olyan helyzetben vagyok, hogy sajnos vennem kell egy olyan embernek is ajándékot, akit egyáltalán nem ismerek, jó láttam kétszer. Monjuk nem írtam ki emiatt kérdést, de lehet, hogy fogok.

2013. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Semmivel sem idegesítőbb a sok

-terhes lehetek?

- hogy tudok Amerikában élni?

- a barátom kancsal, furán pislog, vajon ez mit jelent???

kérdéseknél...

2013. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

De még mennyire.

De nálam már agyamra megy az is, hogy

Lehetek terhes?

Mennyibe kerül egy lakodalom?

A barátom elakar jegyezni?

2013. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aki azt írja,hogy adhatnak jó ötletet nem értem ezt,hogy érti?Miért nem megy be egy bevásárlóközpontba vagy akárhova és nézelődik.Ott jön meg az ihlet.

Akinek meg olyannak kell venni ajándékot akit csak 2-szer látott az még akkor is jobban tudja ki az mint a gyik olvasók.

Szerintem akik nem tudják mit vegyenek azok csak azért kérdezik meg itt mert nem is érdekli őket az a személy akinek veszik,csak úgy kötelezőből veszik.

De ez én véleményem.

Amúgy meg csak úgy hozzáteszem,hogy akinek nem tetszik ez a kérdés nem kell rá válaszolni.Én se válaszolok az ajándékosoknak :-D

2013. dec. 16. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!