Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudom kitörölni a...

Miért nem tudom kitörölni a saját kérdéseimet a saját oldalamról?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a rendszer csak az én oldalamról törölné és amúgy mindenki más láthatja, csak én nem látnám az én oldalamon a saját kérdésekben.

Egyszerűen nem akarja kitörölni rákattintok a kérdés végén az x jelre és kiírja hogy biztos benne hogy törölné szeretné....és ok és nincs eltávolítva a kérdésem.

Ez hogy lehet?

Ugyanúgy ott van.



2014. ápr. 25. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van pár napja. Én is írtam már ki kérdést és válaszoltak rá mások is, hogy náluk is így van.

Nem tudom, miért nem írnak ki ilyenkor valami tájékoztatót a főoldalra, hogy tudjanak róla a felhasználók, hogy valami hiba van.

2014. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is ez van, a megválaszoltjaimat sem tudom törölni.
2014. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Kérdéseket csak a moderátorok tudnak törölni, más nem.


Ha komoly indokod van a törlésre, akkor írj emailt nekik, és megindokolva kérd, hogy töröljék.


(email-cim az oldal alján található)

2014. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as te nem érted

Nem az oldalról akarjuk törölni a kérdéseket, hanem a saját listáinkból, hogy ne látsszon ott, amit pedig lehet. Vagyis eddig lehetett :)

2014. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Javítottuk a hibát, most már tudod törölni.
2014. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Látom már működik.
2014. ápr. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!