Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy kétségbeesett lány utolsó...

Egy kétségbeesett lány utolsó próbálkozásai? ( saját képpel)

Figyelt kérdés

173 cm hez mennyi lenne az ideállis testsúly ami jól néz ki és még szexi is ?

Napi 1500 kcal + Heti 4 -5 edzés ? ( kondi és kardio)

elegendő a sikerhez?


[link]


Kb ránézésre mennyit kéne fogynom , hogy vékony és vonzó legyek?

mit gondoltok? Kort és nemet.... lécives :)

jelenleg 70 kg vagyok



2013. szept. 23. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmit, mert marha jól nézel ki, de majd úgyis leugatnak a 45 kilósok :D :D
2013. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van lány ismerősöm, 173-175cm magas és 57-60 kiló közt van valahol. Bomba alakja van. Elme roggyantak kedvéért oda írom, hogy nem sovány.
2013. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
en is pont ilyen szamokkal vagyok mint te de nekem eros csontozatom van se has se semmi, fenek van, mellem nagy de te is jol nezel ki csak a labaidon kellene neha meg egy picit edzened oldalt amugy erot :)
2013. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 kilónál többet ne, nagyon szép alakod van a kép alapján:) És tényleg legyen meg az 1500 kcal/nap, úgyis edzel mellette és annyi minimum kell:)
2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyire a képről látom, néhány kiló bőven elég lesz s nem kell türelmetlenkednek, ha lassan megy le, mert már most sincs rossz alakod...

Azt nem tudhatom, hogy a Te anyagcseréddel mennyire sikeres a leírt 1500 kcal+mozgás, de jól hangzik, próbáld ki s meglátod :)

2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak néhány kilót! Csípőn és combon van egy kis felesleg. Sok sétával/futással és egy kis tornával gyorsan meg fog látszani az eredmény.

Én is 173 cm vagyok és 55 kg, de szerintem messze nincs ilyen vékony derekam,mint neked! Alkatilag mások vagyunk, ezért is mondom azt,hogy ne a kilókat mérd,hanem az összhatásra koncentrálj.

2013. szept. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!