Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is buta megoldás ez?

Szerintetek is buta megoldás ez?

Figyelt kérdés

"Ez a ...%-ban hasznos válaszokat ad"dolog.

Ez is egy megoldás,ahogy most van,hogy az össze tudásod egybevéve.De ez így nem igazságos szerintem.

Van egy bizonyos százalékod,és minden kategóriába azzal írsz.


Külön-külön százalék kéne minden kategóriára.


Pl:Lehet hasznos tanácsokat adsz a sport kategoriában,de annyira alacsony a százalékod-mert másik kategóriákban lepontoznak-hogy senki sem veszi komolyan a válaszaidat.

Ezért lenne jobb külön százalék.

Nem ez a legnagyobb gondom,csak leírtam.:)



2015. aug. 21. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért ide írod?:D Amúgy csak abba a kategóriában adj szerintem választ amihez értesz. Én se adok a pénzügyekben választ, mert fogalmam sincs a dologról ilyen szinten, így nem is pontoznak le.
2015. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És milyen igazad van!

Írj peticíót,én támogatom;)

2015. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Vannak kategóriák,amik inkább az életfelfogással kapcsolatosak,mint pl ez a kategória is.

Ha egy elvont ember vagy,szépen le leszel pontozva.

De attól még vághatod szakmai dolgokat.

Erre mit mondasz?

2015. aug. 21. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt én értem, nem is mondom, hogy teljesen hülyeség lenne egy ilyen rendszer, nem érdekel ennyire ez a pontozás mizéria, hogy ezen most vitát nyissak. De ez nem életfelfogással kapcsolatos kérdés szerintem és nem sok értelmét látom a felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Az ilyen magával az oldallal foglalkozó kérdések általában az egyéb kérdésekben szoktak lenni a GYIK kategóriában.
2015. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom a kérdésemre nem tudtál válszolni.

Ahol a helye lenne ennek a kérdésnek,ott egy hét múlva sem kapnék válszt.

Majd áthelyezi a moderátor,vagy tílt.Milyen kedve lesz...

2015. aug. 21. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
*válasz
2015. aug. 21. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Nincs olyan kötelezettség, hogy minden kategóriában válaszolni kell. És, amelyikben jártas vagyok, ott sem kell minden kérdésre válaszolnom. Miért kéne olyan témában válaszolnom, amihez nem értek, és lerontja a százalékom? Egyébként, olyan témákban nem azért nem válaszolok, mert tartok a %-om csökkenésétől, hanem azért nem, mert nem tudom a választ. Legfeljebb, ha érdekel a téma, akkor bejelölöm a kérdést, figyelésre.


És azt sem értem, hogy miért ne venne senki komolyan olyan választ, amit alacsonyabb %-ú ad. Én kaptam már kérdésemre 38%-os válaszolótól olyan választ, ami nagyon-nagyon hasznos volt; szemben mellébeszélő, találgató magas %-ú válaszolókkal.

Pl.: itt ki adta a jobb választ, a 84%-os, vagy a 48%-os válaszoló? http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2015. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!