Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A privát üzeneteket hogyan...

A privát üzeneteket hogyan kezelitek? Itt a gyakorikérdéseken? Válaszoltok? Ha nem mutatkozik be annyira sem, hogy Józsi vagyok akkor letiltjátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 07:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Fenn vagyok egy külföldi oldalon, igazából társkereső, de be lehet állítani, hogy csak friendship-et keresek.


Ott szoktak ilyenek írni. Főleg keleti pasik, hogy mi a neved, naaa, megmondom én is, naaa... soha nem adom meg, mert az a lényege a felhasználónévnek, hogy ne kelljen az igazi nevet megadni.

(Volt olyan is, aki kérés nélkül megadta a nevét, küldött képet, aztán elkezdett bunkózni, hogy én miért nem teszem ugyanezt, önző vagyok, kihasználtam...)

2016. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam dumálni itt. Illetve dumáltam ,mert lemásztam erről az oldalról. Egyszerűen borzasztó. Viszont megérte. Csomó kötödésem van innen. Itt ismertem meg az első barátnőmet (bár igaz ,hogy egy pici ribi volt)...stb
2016. dec. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Akartam írni az utolsónak privátot, érdekelt volna a története... Letiltották.
2016. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
De gondolom nem ezért az utolsó válaszáért...
2016. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!