Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A privát üzeneteket hogyan...

A privát üzeneteket hogyan kezelitek? Itt a gyakorikérdéseken? Válaszoltok? Ha nem mutatkozik be annyira sem, hogy Józsi vagyok akkor letiltjátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 07:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20-as vagyok és még annyival kiegészíteném, hogy tök mind1 most hogy ki kicsoda, mert és ebben lehet sokan egyetértenek velem, hogy nagyon kevés itt az olyan valaki, akivel tényleg tartalmasan lehet itt beszélgetni valamiről. Többség ugye csak csajozni akar, vagy oltogatni. Én egy kezemen meg tudom számolni hányszor leveleztem itt normálisan.
2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Van akivel évek óta beszélek, de nem tudon a nevét, és ő sem tudja az enyémet.
2016. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a privát üzeneteket, tartok tőlük. Vagy az ügyeletes, mindent megmondó ember ír, vagy valaki, aki nagyon hálálkodik, esetleg csak kérés van (ez a leggyakoribb).

Szeptember óta 1200 kérdésre válaszoltam, ez idő alatt 125 üzenetet kaptam, 99-re válaszoltam, 1-et írtam önállóan és csak 2 felhasználót tiltottam :)

2016. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat ! Sok igazság van abban amit válaszoltatok.Az azért dúrva hogy van akinek 10 regje van itt...Én ennek az egynek a megszűntetésén is gondolkozom néha.Mert van olyan élethelyzet amiben jó tanácsot kérni.
2016. dec. 9. 10:35
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szeretném szüntetni az enyémet, mert totál kiábrándultam ebből a helyből... Csak azt nem tudom, hogyan lehet törölni a regisztrációt.

Valaki tudja?

2016. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%

Minek törölni? Nem jössz fel többet. Elfelejted a címet is, vagy megkérsz valakit, írja át neked a jelszót, és soha többet nem kell törölni.

Minden tartalomszolgáltatónak elemi érdeke a látogatottság, amit a regisztrált felhasználók száma is reprezentál. Sok helyen ezért nem is opció a törlés.

2016. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
a gyakorikerdeseknek van egy email címe és arra kell írni emailben "kérelmet" hogy töröljék.És három nap múlva törlik.Én írtam két levelet,de mégsem törölték a regemet.No de mindegy.Lehet hogy tényleg úgy kell csinálni,hogy többet nem belépni,és ennyi.
2016. dec. 9. 10:57
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"Sok helyen ezért nem is opció a törlés."


Az adatvédelmi törvények szerint csak addig tárolhatják az email címedet, amíg hozzájárulsz.


Kérdező, írj a GYK-nak, és törlik a regisztrációdat.

2016. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Jó. Akkor "önálló" opció. Gombbal.

:D

2016. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is felháborító, arról nem is beszélve, hogy JOGSÉRTŐ, ha nincs lehetőség a regisztráció törlésére.

Ezt nyilván senkinek sem szabad annyiban hagynia, olyan nincs, hogy "egyszerűbb nem jönni többet", mert nem az érdekel, hogy egyszerű legyen, hanem hogy ne tároljanak olyan adataimat, amit én nem akarok, amihez nem járulok hozzá, és amihez joguk sincsen.

2016. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!