Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A privát üzeneteket hogyan...

A privát üzeneteket hogyan kezelitek? Itt a gyakorikérdéseken? Válaszoltok? Ha nem mutatkozik be annyira sem, hogy Józsi vagyok akkor letiltjátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 07:38
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Csak akkor válaszolok ,ha tényleg normális dolgot kérdez,de sosem adnám meg nevemet,mást meg pláne nem.
2016. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
56%

nem írok vissza senkinek, nem ismerkedésre használom az oldalt..

ha valaki rám ír, max megnézem,de nem írok vissza. ha van kérdése,tegye fel az adott kérdés alatt,ne privátban írogasson.

ha többször is ír,vagy káromkodik akkor meg tiltom.

2016. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdése olyan, hogy a válaszommal valóban tudok neki segíteni, akkor válaszolok. De beszélgetni, és főleg személyes adatokat kiadni, azt már nem. Több év óta, kb. 2-3 esetben volt, hogy letiltottam valakit, túlságosan nyomulós volt.
2016. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon ritkán írok vissza.

Az ismerkedős kérdésekre sohasem.

2016. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi fórumokon inkább szoktam beszélgetni - itt sajnos elég alpáriak az emberek. Általában vitatkozni, szidni szoktak, amikor privát üzenetet írnak. Azokat simán törlöm.

Nagyon ritka az, hogy valaki tényleg normálisan ír - azoknak természetesen válaszolok is.

Adatot magamról nem adok meg, és tőlük sem kérek ilyet. Nem is értem, minek kellene, hiszen ez egy anonim oldal, pont az a lényege, hogy ne kelljen az embernek magát kiadnia.

Igazából nem értem a problémádat... Ha akarsz beszélni vele, mert van téma, akkor beszélj arról. Ha nem akarsz beszélni vele, ne beszélj. De kit érdekel a neve és hogy hol lakik?

2016. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon riktan valaszolok privatra, mert tok ertelmetlennek tartom, azert van a kerdes hogy ott vitassuk meg nyilvanosan, hogy mindenki lathassa.


Kotozkodoket, mocskolodokat egybol tiltom, az uzenetek 99%-ara nem valaszol.

2016. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, férfi vagy és ezen aggódsz hogy ki tudja meg a neved és a megyét ahol laksz.. Én mindenkinek vissza írok mert miért ne.. És még egy üzenetet se tiltottam mert minek
2016. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%

Régebben válaszoltam, ha normális értelmes privátot kaptam.

Viszont sokszor ott lyukadtunk ki, hogy igazából randizni, ismerkedni szeretne az illető, én pedig két gyerekes családanya vagyok, szóval nem aktuális.

Így egy ideje nem is válaszolok privátra, max a gyerekekkel kapcsolatos kérdéseknél.

Tiltani csak az ilyen"nézd meg a képet a farkamról, tetszik e"típusú felhasználókat szoktam.

2016. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Általában válaszolok, nem várok el bemutatkozást, ez nem olyan oldal:D És senkit se tiltottam még le, ha valaki olyat írt hogy nem akarok neki válaszolni, akkor csak nem válaszolok.
2016. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon attól függ. Az ilyen szia van kedved beszélgetni és társai című pasiknak is udvariasan szoktam válaszolni.


Én letiltani a bunkókat meg a magamutogatókat szoktam. Volt olyan srác aki rámírt, hogy egyből a micsodájával nyitott. De volt már itt normális levelezőpartnerem is.


Meg be általában (legalábbis nekem nem szoktak) nem mutatkoznak.


Meg tudod kérdező vannak az olyan kérdések, ahol ha kiderül lány vagy, akkor hopp, már jön is az áradat. Meg egyszer rámírt egy magát lánynak kiadó fiú is (ASD) meg van egy emberem, akinek kb 10 accja van nálam tiltva. Pedig én még nem is jövök fel ide gyakran.

2016. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!