Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másokat is zaklatnak itt...

Másokat is zaklatnak itt privátban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 18:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
87%
Hajajj. Tudnék mesélni az elmúlt fél évről.
2018. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az egyik fogta a kezében...
2018. márc. 8. 19:14
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ugyanannak az unatkozó tininek a képét láttuk.
2018. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt egy idő mikor 1-2 ember besértődött a kommentem miatt. Na, tőlük kaptam, ocsmány hangnemben hideget meleget is, aztán elült az iszap. No problem.
2018. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
sajnos , igen péniszfotók , felkérések stb.
2018. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Szinte minden nap jön az a bullshit hogy menjek beszélgetni privátba egy oldalara ahol sok anime fan és gyökér van.
2018. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nekem is jött sok felkérés,de virus is. Meg hittérités,meg vmi fétises irt rám nemrég ,aki a szivre van rákattanva. :O Döbbenet h nem lehet ezt meggátolni.
2018. márc. 8. 20:55
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
a szívdobogásos rám is rám írt xd
2018. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Csak össze áll a kép h ezek egy alomból jönnek. :D
2018. márc. 8. 21:18
 30/37 2*Sü ***** válasza:

1. Az ilyen üzenetekre semmilyen körülmények között nem szabad válaszolni, semmilyen formában reagálni rá. Ha bármilyen módon tudtára adod a zaklatónak, hogy téged ez zavar, vagy egyáltalán bármit is kivált belőled, akár egy válasz üzenetet is, akkor az tovább bátorítja. Ha idővel semmilyen reakciót nem tud tőled kicsikarni, megunja és keres más áldozatot.


2. Képet nem lehet küldeni a GYK-n, maximum egy kép linkjét. A link jellegéből lehet következtetni, hogy esetleg ugyanazzal a személlyel van dolgod. De ha nem, csak úgy egy linkre nem kattintok, ha nincs hozzá más szöveg.


3. Le lehet tiltani egy felhasználót. Lásd: „Nem fogadok tőle több üzenetet!” gomb. Nyilván ha több fiókot is regisztrált – ami nem nehéz –, idővel elfogynak majd. Főleg, ha reakció hiányában nem tudja, mikor kell fiókot váltania.


4. Az ilyen jellegű zaklatásokat néhány témakör vonzza be, a szexuális zaklatást a szexről, társkeresésről szóló témák, a Jehova tanúit meg a vallás, ezoterika témakörök. (Nota bene én a tudományok, az egyéb és a számítástechnika témaköröknél válaszolok, csak szökőévben fut az ember össze egy futóbolonddal.) A kérdés az, hogy biztos, hogy ezen témákról beszélgetni a GYK a legjobb oldal? Van számos szexualitással, vallással foglalkozó oldal, ahol remekül el lehet diskurálni a téma iránt érdeklődő, hozzád hasonlóan, vagy éppen máshogy gondolkodó emberekkel, mindenféle zaklatás nélkül. Facebook csoportok, fórumok, témaspecifikus honlapok állnak erre rendelkezésre.


5. Esetleg lehet a dolgot jelenteni a moderátoroknak (a lap alján megtalálod az email címüket), bár privát üzenetes dolgokban nem tudom mennyire van jogosultságuk belenézni, illetve mennyiben tudják kezelni a problémát.

2018. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!