Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másokat is zaklatnak itt...

Másokat is zaklatnak itt privátban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 18:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Én válaszolok számitástechnikában is,és ott sosincs ilyen,család kapcsolatokban viszont gyakori,leginkább felnőtt párkapcsolatok. És általában a tinipanaszos kérdések után jönnek a fotók is..
2018. márc. 8. 21:44
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, de már nem érdekel különösebben, mert nem foglalkozom a privát üzenetekkel. Törlöm és kész.
2018. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kérdéseket tesznek fel, vagy milyen válaszokat írnak, akiknek írnak ilyenek, bár elhiszem, hogy gyakorta elég lehet valamiféléknek, hogyha csak azt látják, hogy csaj az illető.


(én nem vagyok csaj - és ilyenkor gyakran ide kell írnom azt is, hogy heteroszexuális vagyok :D )


Engem amúgy zaklatni nagyon nem is... mert lekezelem őket, meg ha felveszek valakit skypeon és őrült, akkor elküldöm a .....-ba és ennyi... nem is szoktam letiltani senkit sem, legfeljebb teszek róla, hogy tiltson le engem az illető, ha akkora kretén :D


De voltak már furaságok... állandóan barátkozni akaróak meghitten, meg húú, nehogy azt higyjétek, hogy csajok között nincsenek érdekesek :D mikor egyik azért írogat, mert azt vélte felfedezni, hogy szimpátia van, vagy nem szerelem le, a másik meg azért mert leszerelem, de.. eltűnnek az ilyenek 1-2 megfelelő levélváltás után, jobb is néha ha kiröhögi az ember magát azon ahogy dühöngnek esetleg rajta. Így nem is fognak állandóan bszkurálni ilyen-olyan nickekről, meg különféle elmebeteg módokon.

2018. márc. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
ma 1:09-es vagyok, húúú, tényleg! én is futottam már hittérítőkbe! Nem is egybe! Egyik még úgy írt reakcióim nélkül még sokáig, hogy kb. miféle rohdék vagyok, hogy az ő szeretetvallásukat nem.... :D vagy valami ilyesmi :D bámulatosak :D
2018. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Hogy lehet jelenteni egy nicket moderátor felé. 18 levél fogadott ma tőle, obcén stilusban, gusztustalanul irogat,és nem áll,email cimet meg nem találom...
2018. márc. 9. 11:12
 36/37 anonim ***** válasza:
info@gyakorikerdesek.hu
2018. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Megoldva. Itt már nem trágárkodik.
2018. márc. 9. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!