Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces boltos sztorik?

Vicces boltos sztorik?

Figyelt kérdés
Pl. Tesco v akármilyen boltban történt humoros sztorikat várok.:D
2010. aug. 28. 11:34
1 2 3
 1/25 Carena ***** válasza:
87%
Tanuló voltam pár éve a Reálban. Jött egy néni,kezében egy nagy tejföllel és megkérdezte,hogy meddig van jótállása,mert nem látja!? Nem szavideje,hanem jótállása. Közben volt valami fehér a szájánál,na dőlt a röhögés rendesen! Volt olyan is,délelőttös voltam,reggel 5-re kellett menni,pakoltuk a pékárut! Kollegám lelkesen pakolta ki a kiflit,mikor megfogta az egér farkát! Elég vicces volt,de persze visszaküldték az egész rekesz kiflit!
2010. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Ezt haverom mesélte: A jó tanulókat elvitték pestre (múzeumokba stb) egyszer csak bementek egy McDonaldba és akkor voltak először. A sor egyre csak fogy egyszer csak rájuk került. Mit kérsz?! kérdezi az eladó. Ééén rizsát hússal. :D
2010. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Most elképzeltem milyen képet vághatott a McDonald's-os ürge erre a mondatra :D
2010. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszi ezek nagyon jók:D jöhet még:)
2010. aug. 28. 12:47
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Gyógyszertárba voltunk és volt kitéve a pultra blendamed termék minta igyen elvihető hátra ment a gyógyszerész mi meg a bnőmmel az összeset elpakoltuk és otthon derült ki hogy blendamed protézis ragasztó na ebből volt így vagy 50db.2napig ezen röhögtünk de nem mertük visszavinni...
2010. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Én a barátnőmmel egy nagy bevásárlóközpontban voltam.Le akartuk mérni a banánt amit vettünk,közben előttünk egy néni is mért.Nem találtam hova van ragasztva a banán címke és rászóltam a barinőmre mély,elváltoztatott hangon ,parasztosan,hogy-Héééé teeeee,hááá hol a banán?Erre a nénike ijedten megfordult és remegve megmutatta,hogy hol a címke :D azt hitte neki szóltam....:D:D:D
2010. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer mentem a Rossmannban, és a szatyromban levő sűrített paradicsom összetört, és húztam magam után a piros csíkot. A biztonsági a kezembe nyomta a felmosót, én meg nem is értettem mivan először :D
2010. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Barátnőmmel voltunk a tescoban, és úgy volt, hogy bicajjal megyünk vagy valami, ami meg is volt. a baj már csak az volt, hogy én leparkoltam a cangámat, amíg barátnőm bambult. a harmadik soron mentünk amikor a biztonsági őr azt mondta itt inkább gyalogosan közlekedjünk. barátnőm ugyanis maga mellett tolta végig a bringáját, neki sem nekem se tűnt fel xD

Másik: unokahugommal tavaly el kellett menni egy kiló kenyérért, és amíg nem figyeltem ő is elemelt egy kosarat és megpakolta túrórudikkal. persze vicces volt, apum meg nem is szólt semmit, inkább elment ő, hogy legyen mit ennünk xD

2010. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
mikor nagymama fogkrém helyett popsikenőcsöt vett XD
2010. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
92%
kolis vagyok,hét végére nem maradt semmi pénzem,de tudtam,hogy a bankkártyámon még van kb.200ft,gondoltam vásárlok azzal.igy is történt...kb.150ftért vásároltam,hogy nehogy túlhaladjam,és ki tudjam fizetni.álltam a kasszánál,kérdezi a csj,h nincs 150 ft apród,h ne kártyával kelljen időzni,én meg mondtam,h áhh,csak 20.000-es van nálam,azt nem akarom felváltatni.mondta,jo.lehuzta a cuccot,elkérte a kártyát,azt irta ki,h nincs rajta pénz.mondta a csaj,h akkor adjam a pénzt,én meg elvörösödtem,mondtam h áhh inkább nem kérem és elrohantam.elég cikis volt:D
2010. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!