Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik?

Vicces sztorik?

Figyelt kérdés
Cikis, vicces, durva jöhetnek!
2010. febr. 11. 16:27
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
ez egyik osztálytársam enni akart! az első fogás sikerült is megenni de amikor ette a mésodik fogás épp enni akart hozzányult a tányérhoz a szék széttört és a kaja ráömlött:)
2010. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
75%
suliban cigizünk(3-an egy fülkében)és a tanár benyitott osztálytársamnál a cigi, és a naplót hozzánk akarta vágni,de meggondolta magát és a falhoz vágtaXD
2010. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
40%

Kiránduláson volt XD

Éppen vacsoráztunk és az egyik csajnak a hús pont oda esett...XD mi észrevettuk és egész nap ezen rohogtunk nagyon vicces volt:DDXDXD

2010. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
de most ezekben mi volt a vicces de nem azért? leesett a hús, a tanár a falhoz vágta a naplót..... hümm nem is tudom:S
2010. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
94%

egyszer még az Olaszoknál volt..xD

éppen futottam az utcán mert utol akartam érni a barátaimat akik akkor már több sarokkal odébb voltak amikor egy gonosz járdaszegély sunyin a lábam elé került, és nem vettem észre csak amikor..Bumm!xD

úgy hasra estem az egész utca szeme láttára..mindenki engem nézett hogy élek e még.xD

2010. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen utcán elesös nekem is volt,1000rel rohantam lejtös utcán,esés után még csúsztam is tovább... =)
2010. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer az osztálytársam meghívott a szülinapjára suli után és elfelejtettem ajándékot venni. Egy másik osztálytárs kb. 2 percre lakott a sulitól és mielőtt elindultunk a szülinaposhoz felmentünk hozzá. A szülinaposnak azt mondtuk, hogy anyukám mindjárt hozzá az ajándékát, mert otthon hagytam, de ő meg a többiek nyugodtan elindulhatnak. Miután elmentek bementünk egy boltba, ahol kajákat meg ilyesmit lehetett venni és vettünk neki egy zoknit. A szülinapos nagyon örült neki és azóta is azt kérdezgeti, hogy hol vettem, mert nagyon kényelmes. :)

Bocs, hogy nem tudok fogalmazni és a helyesírási hibákért.

2010. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve a város központba voltunk a barátnőmmel,amikor találkoztunk pár fiú osztálytársunkkal,akik biciklivel voltak.Mivel évek óta nem ültem már biciklin elkunyiztam az egyiket pár körre.Tettem pár nagyobb kört..amikor is a cipőfüzöm ami nem vettem észre hgy kifüzödött beakadt a láncba.Amikor nem nem ment tovább megfeszült,és szépen eldőlt.Persze egy olyan pad mellett ahol egy csomó fiatal srác ült.Én meg ugye dőltem a biciklivel.Ott hasaltam a földön rajtam a biciklivel és mivel a cipőmbe volt akadva mozdulni se tudtam.A srácok meg ehelyett hogy segitettek volna úgy röhögtek ,hogy leestek a padról.XD

A végén hason kúszva biciklit a lábamon húzva indultam el a barátaim felé...akik jöttek nagy röhögések közötte,aztán a fiúk valahogy kiszabaditottak.Nagyon ciki volt,de azért jót nevetek ma már rajta.Nagyon nevetségesen nézhettem ki. :D

2010. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
97%
Házibuliban egy félreeső helyen kis tábla >TŰZ esetén kérjük megfordítani<...a másik oldalán:>ne most te marha!TŰZ esetén .
2010. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%
Lecsúszott sliccel sétáltam kb fél km-t, amikor szólt vki. Behajtani-tilos-táblás bugyi volt rajtam, ami persze pont látszott... Rém ciki volt :S :D
2010. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!