Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szalonna napozik a szelvedon?...

Szalonna napozik a szelvedon? Jogilag a felhaborodas?

Figyelt kérdés

Anyam elkezdett veszekedni velem, mert a melyhutott szalonnat kiraktam a kocsi tetejere napozni, hogy megehessem.


Mindossze 30 perc - 1 orarol van szo.


Anyam itt veszekszik velem hogy azonnal szedjem le a szalonnat a kocsi mert hulyen nez ki es meglatjak a szomszedok.


En meg mondom neki hogy csak addig van kint ameddig nem lesz puha.


Most kinek van igaza?


2021. aug. 1. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szalonna rákos atomjai 😄😄😄
2021. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha troll vagy szánalom, ha nem akkor is.

Kirakod a konyhában ott is puhul vagy mikróban kiolvasztod, az meg kevesebb idő ráadásul. Kérd meg anyzkádat, hogy mutassa meg hogy kell.

2021. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
98%

Nem lesz baja, csak ha leég. De akkor Bőrrákot kap, és ezáltal aki abból a disznóból evett, 12 órán belül Koronavírusban meghal. Ezért rettegj, és éjszakára bújj meztelenül az Árpád híd pesti hídfője alá, reggel a csúcsforgalomban pedig korbácsold magad véresre, miközben rajzszögeken ugrálsz. Csak így tudod megtörni az átkot. Különben holnap a Keleti pályaudvaron a fejedre esik egy elefánt. Akár ott vagy, akár nem!

Elég alacsony színvonalú válasz a kérdésre?

2021. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Adott esetben én mint apa, szépen, két lépcsőben le is mosatnám veled az autót "Aber lass kein spur" elv alapján.
2021. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor volt egy rendőrségi közúti ellenőrzés, ahol egy Skoda motorterében oda volt drótozva a motorhoz egy lábas töltött káposzta.

A rendőr kérdésére azt mondta az autót vezető mámi, hogy viszi a menyének és csak melegen akarta tartani.

Nem valamelyik rokonod volt??

2021. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csesztelek volna le, de tuti megjegyeztem volna, hogy nem vagy 100-as, meg röhögtem volna. Kb millió más helyre tehetted volna kiolvadni. Nem is értem :D
2021. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinü csak ugyanaz a troll aki hajnalban is kiírt pár sületlenséget, azokat törölték is.
2021. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%

#15:

Ezt valami sztoriból vehette az akkori kérdező, van is igazságalapja, de:

-Véletlenszerű ellenőrzés során a rendőr nem néz be a motortérbe.

-A drótozott lábos valós (?), Moldova: "Akit a mozdony füstje megcsapott" c. könyvéből, ahogy a mozdonyvezető az M62-es motorjára drótozta a lábosban hozott ebédjét melegedni.

-Illetve, mi öregek, sorkatonaként, a "babfőzeék kolbásszal", "székelykáposzta vegyes pörkölttel" stb. konzerveket a terepgyakorlat során a ZIL, URAL, KRAZ...stb motorterébe (ugye mind V-8) a két hengersor közé odafektettük, és ebédidőre pont kellemes meleg lett mind (ugye ezek a motorok 80-90 fok hőmérsékleten dolgoztak).

:)

2021. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!