Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Be szoktátok jelölni Facebooke...

Be szoktátok jelölni Facebookeon az ismerőseitek macskájit?

Figyelt kérdés

nov. 24. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mivel macskák és nem tudják kezelni a Facebook-ot, így nem.
nov. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem tudják, ma már 3 kérdés volt arról, hogy jelölget a macska.
nov. 24. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

És folytatni kell gondolom.

Persze, a fiú macska jelölget pisivel alapjaiban és a Face profil mögött meg megszállott gazdák vannak, akik el játsszák, hogy a macskáé a Facebook profil.

nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
98%
Egyébként tényleg vannak ilyen szánalmas emberek akik facebook oldalt csinálnak a macskának/kutyának és úgy posztolnak mint ha a kutyájuké lenne. Több ismerősöm is csinálta. Megkeseredett 40-es szingli nők.
nov. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Dejo, hogy nincsen retekbookom mar. Bocsanat retekbookEom.*


Szerintem kedves #4 ez nemcsak arrol szolhat. Ma mar vannak olyanok, akik macskakent, kutyakent definialjak magukat. Es ha nem ertesz egyet veluk, akkor naci vagy. Ilyen egyszeru.

nov. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Az én egyik ismerősöm is csinált facebook profilt a kutyának, ahol is a saját neve mellett előtagként a családnevet is ráadták... :D Szerintem irtó szánalmas, de hát ez van.
nov. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Milyen szánalmasak ezek a megkeseredett 40-es szingli nők. De messze nem olyan szánalmasak, mint a róluk irkáló incelek.
nov. 24. 05:30
 8/16 anonim válasza:
100%

7, nem minden 40-és szingli nő megkeseredett, csak az aki facebook oldalt csinál a macskájának mert ezzel tölti be a gyerek iránti űrt a szívében.

Ilyen szót hogy incel a 30-as éveiben lévő kopaszodó minimálbérért dolgozó férfiak használnak.

nov. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"mert ezzel tölti be a gyerek iránti űrt a szívében."

nem mindenki akar gyereket. elég sok ember van, aki nem akarja elbaszni az életét egy kis szarcsomagra

nov. 24. 05:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8, Nem feltétlen ez az oka. Van egy-két... hát, minek hívjuk az ilyet, az influenszer ide erős lenne... szóval van, aki állatos profillal futott be karriert, lásd a Puszi, Erzsi; Demény a kötsög, stb. ugye annak idején csináltak valami újszerűt, ami itthon nem annyira volt divatban. Aztán mindenki ezeket a sikereket akarja lemásolni, hiszen ahogy az influenszerek a reklámokból élnek, az állatokból is meglehet (ingyen kaja, ingyen felszerelés...)


Csak hát a többség megragad ezen a szinten, hogy Kovács Fülike hahahaha, ma is kint voltam a kertben anya mérges volt képzeljétek puszika. Az állatok nevében posztolás tud jópofa lenni, ha frappáns (macskás témában pl. a Macskaháló a világ végén posztjait nagyon szeretem), csak a többség elfelejti, hogy ehhez is kell némi kreativitás, mint bármilyen alkotói munkához, ami nyilván a Kovács Fülikés többségnél nincs meg. Némelyik videót feltöltögető macskásnál szabályosan én szégyellem magam helyette, olyan borzasztó (pedig a többség szereti látszólag).

nov. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!