Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legcikibb szitu ami...

Mi volt a legcikibb szitu ami tôrtént veled és milyen volt a reakciò?

Figyelt kérdés
Olyan alapvetô természetes dolgok vicces sztorikba fordulàsàra vagyok kìvàncsi, ami szinte mindenkivel megeshet! Elsôsorban a pàrkapcsolatos tôrténetek érdekelnek. Ha meséltek, én is ìrok Csak hogy legyen egy kérdés ahol minden egyes vàlaszon lehet nevetni, vidàmkodni, ùgyis annyi szomorù dolgot hallunk itt! Gyerûnk, ne szégellôskôdjetek!
2011. ápr. 5. 14:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Hát akkor irok még. :)

Régebben egy nyári táborban nagyon megtetszett nekem egy lány. Elhivtam beszélgetni egy pingpong asztalhoz, ami maszek volt. Konkrétan ugy nezett ki hogy egy sima asztal, azon két tábla volt összetolva. De mivel egy nem túl nagy asztalról van szó, ezért mindkét tábla kicsit kilógott az asztalvégéhez képest, és abszolút nem volt rögzitve. Középen a háló szintén rosszul rögzitve. Odahivtam a lányt beszélni és gondoltam laza leszek ezért ugy kezdtem h: "Szeretnék valamit mondani" és utána ugrásból akartam ráülni a pingpong asztalra. De csak a tábla szélére sikerült ugranom. Ennek az lett a következménye, hogy a földre estem a tábla meg ugyebár kifelé, azaz felém dölt. Ezért még zuhanás közbe tarkon vágott. :DDD Ennek a csodás manövernek köszönhetöen a középen lévö (szarulrögzitett) hálót neki katapultáltam a falnak. :DDD A csaj kiröhögött és ott hagyott. :DDD

2011. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A reakciót az évvégére várjad.
2011. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

egyszer az uncsitesóméknál voltam nyáriszünetbe és ők elmentek boltba,én meg otthon maradtam. elővettem egy könyvet,a fülembetettem a fülhallgatót és max hangerőn Linkin Parkot kezdtem el halgatni :DD

eltelhetett vagy fél óra,és rámjött fingás. gondoltam úgysincsenek itthon,szahl elereszthetem.erre egy olyan orbitálisan nagyot fingottam hogy az eszméletlen

erre hirtelen éreztem h mingyárt bef*sok,erre gyorsan kivettem a fülemböl a fülhalgatót és rohantam volna a budiba,mikor megfordultam és ott állt a két unokatesóm ,mögöttük pedig egy fiúcsapat,mondván,ők a haverjaik :))

ezután egyszer se mentem el az unokatesómékhoz :'D

13L

2011. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!