Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek félnem kéne?

Szerintetek félnem kéne?

Figyelt kérdés

Van a szobámban a plafonon egy árnyék aminek ember alakja van. És van egy olyan érzésem, hogy figyel engem. Néha beszélek is hozzá, olyan mintha értené és szívesen hallgatna engem.

Szerintetek félnem kéne?



2013. júl. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak keveset beszélgetsz másokkal :)

Semmi félnivalód nincs, az árnyékok nem tudnak bántani, még akkor sem ha akarnának :)

2013. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
Ha szívesen hallgatja nem kell félned. Beszélj hozzá többet ! Énekelj neki is. Videozd le egyszer amikor neki énekelsz meg beszélsz és tedd fel youtubera, aztánlinkeld el.
2013. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:

szia


szerintem Neked nem kell félned de Blankának ott melletted igen :D Ő nem beszélget velem :(


Üdv,

az árnyék a plafonról

2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
De ő férfi o.O
2013. júl. 10. 21:46
 5/42 anonim válasza:
Michael Jackson kísért nálad ? o.O
2013. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Lehetséges :O Vajon mit akar tőlem?
2013. júl. 10. 21:51
 7/42 anonim ***** válasza:
Világíts oda, egyből meg is ölted
2013. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem akarom megölni. Ő a lelki társam, csak attól félek, hogy ő fog engem megölni
2013. júl. 10. 22:12
 9/42 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy a szobámban, és néha ráköt a lelkemre egy cérnát és elkezdi húzogatni..Gondolom, h menyjek vele mert valamit akar mutatni. És ilyen bohóc feje van neki, de nagyon félelmetes..És nem merek hozzászólni. Az álmomban már egyszer megmutatta, h a párizsi ejfeltornyról ugrott le, mert szerelmi bánata volt.De nem tudom h mit keres itt. Sohasem voltam még magyarországon kívül sem nem hogy még párizsban....
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Fantomim?
2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!