Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek félnem kéne?

Szerintetek félnem kéne?

Figyelt kérdés

Van a szobámban a plafonon egy árnyék aminek ember alakja van. És van egy olyan érzésem, hogy figyel engem. Néha beszélek is hozzá, olyan mintha értené és szívesen hallgatna engem.

Szerintetek félnem kéne?



2013. júl. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
Ha igaz akkor van mitől félned. El nyeri a bizalmadat mert démon aki így alakított testet magyarán így lép veled kapcsolatba. Már te sem vagy komplett ezért kommunikálsz vele. De valamikor jön a hátba támadás. Mikor? De ha kamu a kérdés akkor meg ki játszasz egy démont tudatosan magyarán magad teremteted meg hogy mitől félj. MOst már csak gondolj minden este rá. De vigyázz mert nem mindig alakít testet kopoghat ha figyelsz rá akkor haladsz de nem a jó irányba. Vagy akár beszélhetsz is hozzá kérj tőle szívességet, bő kezű ;)
2013. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

"Szerintetek félnem kéne?"


Attól kéne, hogy beszélsz egy árnyékhoz.

2013. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Miért tennék fel kamu kérdést? Tényleg ott van és tegnap éjjel segítséget kért tőlem álmomban. Kezdek tényleg félni.
2013. júl. 11. 09:36
 14/42 Lilith1994 ***** válasza:
A helyedben én is félnék, mert valószínűleg démon.
2013. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
lefényképezed feltöltöd beloinkeled oszt csóka majd én megmondom kép alapján ha nem kamu kérdés-.-"
2013. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

15: Most nem tudom miért kell így izélned, ha nem hiszed el, ne szólj hozzá...

A démonok veszélyesek? Még sosem bántott de bizarr.

2013. júl. 11. 12:12
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmadba akar férkőzni, hogy aztán beköltözzön a testedbe!!!!!!Ezt csak akkor érheti el ha a közvetlen közelében vagy...Úgyhogy...NE MÁSSZ FEL A PLAFONRA!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
Ahogy nemrég is mondták... szerintem is egy démon (vagy valami ilyesmi) aki csak a megfelelő pillanatra vár hogy beleköltözzön a testedbe és elvegye az életedet.
2013. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Hát ez szörnyű

Semmiképp sem fogok felmászni a plafonra

2013. júl. 11. 19:50
 20/42 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy démon. főleg ha segítséget kért. biztosan egy ebbe világba szorult lélek. keress valakit aki tud segíteni neked és neki, de ha az a valaki mondjuk médium nem érez semmit a házban valószínűleg jó a fantáziád vagy magányos vagy...
2013. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!