Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek félnem kéne?

Szerintetek félnem kéne?

Figyelt kérdés

Van a szobámban a plafonon egy árnyék aminek ember alakja van. És van egy olyan érzésem, hogy figyel engem. Néha beszélek is hozzá, olyan mintha értené és szívesen hallgatna engem.

Szerintetek félnem kéne?



2013. júl. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 21/42 PrettyVillain válasza:
nem lehet, hogy a lámpabúra árnyéka? :o
2013. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magányos..és nincs lámpabura a szobámban. Ja és amúgy csak este jön elő, ezért szoktam elalvás előtt beszélni hozzá.
2013. júl. 12. 08:41
 23/42 anonim ***** válasza:

Kamu.

Ha igaz lenne, az előző válaszomra kb. ilyen dolgokat írtál volna: Komoly válaszokat várok!!+ Te is tudod, hogy nem lehet felmászni a plafonra..Vegyetek komolyan!!!


Nincs semmiféle árnyék, vagy hasonló!


(Amúgy nekem a szekrényem legfelső polcán, egy tárgyakból álló kupac, egy az egyben úgy nézett ki, mint egy hasaló katona, még sisakja is volt.Az ablak felé nézett a puskája csöve, mintha mindig lesben állna. Kicsit úgy éreztem, hogy vigyáz rám, és engem véd, azzal, hogy nem engedi, hogy bárki bejöjjön az ablakon, vagy hasonló. Természetesen csak este tűnt ilyen alakúnak.

2013. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Te is tudod, hogy hogyan gondoltam azt, hogy nem fogok felmászni a plafonra. ;) Csak én a hülye válaszokat nem kiakadással kezelem, hanem iróniával.

Mellesleg, minek írnék ki kamu kérdést? Nem vagyok az a fajta, akinek ez a szórakozás...Mondjuk, sejtettem, hogy rögtön megvádolnak a "kamuval"


Tényleg ott van az árnyék, tényleg beszélek hozzá és tényleg olyan érzés, mintha figyelne. Néha megnyugtató, de leginkább ijesztő a jelenléte. Remélem nem démon...

2013. júl. 12. 18:39
 25/42 anonim ***** válasza:
Bocsi, kissé elragadtattam magam. Dumálj hozzá, aztán kérdezd meg, hogy miért van ott!De a eddig nem bántott, ezután se fog.
2013. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
Kérdezősködj hogy többet is megtudj róla! És pontosan hogy néz ki?
2013. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Fotózd le!
2013. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ha nem trollkodsz, nézd majd meg a Shadow People előzetesét :P
2013. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,h szívesen hallgat?Én álmodtam már hasonlóról!
2013. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!