Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek félnem kéne?

Szerintetek félnem kéne?

Figyelt kérdés

Van a szobámban a plafonon egy árnyék aminek ember alakja van. És van egy olyan érzésem, hogy figyel engem. Néha beszélek is hozzá, olyan mintha értené és szívesen hallgatna engem.

Szerintetek félnem kéne?



2013. júl. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Michael Jackson? Akkor vigyázz vele. Lődd le! A fény legyen veled! Tedd már fel a Youtube-ra, és a linket rakd ide. Most komolyan, mióta van ott?
2013. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Nem Michael Jackson, csak valaki trollkodott.

Mint mondtam, csak este jön elő, így nem tudom lefényképezni, a fényviszonyok miatt, mert a telefonomon nincs éjszakai mód.

Mióta is...hát, vagy 1-2 hónapja.

2013. júl. 13. 21:31
 33/42 A kérdező kommentje:

Nem beszél és nem mozog, csak álmomban szólalt meg.

Egyszerűen csak olyan az érzés, a kisugárzása, mintha szívesen hallgatna és megértene. De azért ijesztő is

2013. júl. 13. 21:34
 34/42 anonim válasza:

Szerintem félned kellene.

Egy pszichológus jó lenne, ha mindenképpen látna!

2013. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
inkább mesét nézz
2013. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Próbáltál már odavilágítani? Megéri. Egyébként meg nézd meg, hogy nincs-e valami a lámpa előtt. De nekem valamiért úgy tűnik, hogy nem nagyon mered megnézni, mert attól félsz, hogy kiderül mi is okozza ezt az árnyékot.
2013. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Nem, már mondtam, hogy mindent megvizzgáltam a szobában, és semmi nincs, ami oda árnyékot vethet. Sőt, még arréb is raktam dolgokat, de az árnyék maradt. Este megpróbálok odavilágítani...
2013. júl. 25. 17:27
 38/42 anonim válasza:
na és végül is mi lett?
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
egyébként miért raktad a Humor kategóriába a kérdést?
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem akartam a humor kategóriába írni..észre se vettem, véletlen volt o.O


Odavilágítottam, de olyan fura volt egy pillanatra, hogy mintha megmozdult volna, így megijedtem és kikapcsoltam a zseblámpát...

2013. júl. 27. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!