Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez most nagyon nagy "bunkóságn...

Ez most nagyon nagy "bunkóságnak" számít?

Figyelt kérdés
A párom minden áron a múlt csütörtökön akart bemutatni a szüleinek. Ezt még korainak tartottam, de hajthatatlan volt. Azt többszög mondta nekem, hogy az édesanyja nem teljesen magyar, de arra nem készített fel, hogy ilyen hülye neve van a szüleinek, már bocsánat. A bemutatkozás nagyon kínos volt. Miután az apja bemutatkozott Teofil néven, már akkor is kerülgetett a röhögés, de amikor az anyja is bemutatkozott nekem Rezidencia keresztnéven, akkor kénytelen volta a pofájába röhögni, már elnézést, mivel határozottan kérte, hogy ne becézzem sehogy, nyugodtan szólítsam Rezidenciának. Valószínű illetlennek hisz most, mit tehetnék így?

2015. jan. 3. 18:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Rezidencia nevet még én sem hallottam,ugyanis az egy lakóhely neve.Mégis milyen származásu, hát azért illetlen amit tettél nagyon.
2015. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

"ez hogy kapcsolódik ide."


Csak az jutott eszembe, hogy ilyen érdekes nevű emberek majdcsak nem adnak hétköznapi nevet a gyermeküknek, de tévedtem.

2015. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy becézzem sajnos, de képtelen leszek röhögés nélkül kimondani a nevét, pedig nemsokára vissza kell menni ismét "látogatóba". Teofil azt mondta, eleinte neki sem volt könnyű, de Rezidencia néni nem hajlandó nevet változtatni, vagy magyarosítani a nevét. Azt is mondtam már neki, hogy magyarul birtokot jelent a neve, de ez sem hatotta meg.
2015. jan. 3. 18:38
 14/34 anonim válasza:
Képzeld ha Bőrtököt jelentene...
2015. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
Véégem van :))))))9
2015. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Neeeeekem is!! :)
2015. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nehéz eset a párom anyja sajnos, de Teofil szerencsére nagyon laza és jóindulatú, megengedte nekem, hogy Teafilternek becézzem, hátha akkor a felesége is megenyhül, de Rezidencia egy sárkány sajnos. Lehet, hogy ez a kapcsolatunk rovására megy majd.
2015. jan. 3. 18:43
 18/34 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa név, de azért sèrtő, ha kinevetik az embert. Nem ő adott nevet magának, nem tehet róla. Kérj tőle szerintem bocsánatot, elmondhatod neki, hogy még nem hallottál ilyen nevet, furcsának találtad. Ha nem kérsz bocsánatot, joggal hiheti, hogy bunkó vagy. De ha legalább bocsánatot kèrsz, akkor ha nem nagyon önèrzetes, meg fog bocsátani.
2015. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem, annyiszor lett volna már alkalma rá hogy megváltoztassa, vagy legalább magyarosítsa a keresztnevét. A Rezidencia névnek a magyaroknál sajnos van jelentése, ez az alapvető problémám a névvel. A francia rádiós, Cooky sem értette először, miért röhögnek rajta.
2015. jan. 3. 18:48
 20/34 anonim ***** válasza:
ebből egy kukk nem sok, annyi nem igaz...
2015. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!