Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez most nagyon nagy "bunkóságn...

Ez most nagyon nagy "bunkóságnak" számít?

Figyelt kérdés
A párom minden áron a múlt csütörtökön akart bemutatni a szüleinek. Ezt még korainak tartottam, de hajthatatlan volt. Azt többszög mondta nekem, hogy az édesanyja nem teljesen magyar, de arra nem készített fel, hogy ilyen hülye neve van a szüleinek, már bocsánat. A bemutatkozás nagyon kínos volt. Miután az apja bemutatkozott Teofil néven, már akkor is kerülgetett a röhögés, de amikor az anyja is bemutatkozott nekem Rezidencia keresztnéven, akkor kénytelen volta a pofájába röhögni, már elnézést, mivel határozottan kérte, hogy ne becézzem sehogy, nyugodtan szólítsam Rezidenciának. Valószínű illetlennek hisz most, mit tehetnék így?

2015. jan. 3. 18:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Kérdezõ ne kamuzz már,ilyen név nincs is!
2015. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha olyan van, hogy Kreszcencia, akkor Rezidencia is lehet ;D
2015. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Cerenedy válasza:
Hát, az ő házuk a Rezidencia-rezidancia.
2015. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Ez gonosz volt. xD :(
2015. jan. 8. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!