Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez most nagyon nagy "bunkóságn...

Ez most nagyon nagy "bunkóságnak" számít?

Figyelt kérdés
A párom minden áron a múlt csütörtökön akart bemutatni a szüleinek. Ezt még korainak tartottam, de hajthatatlan volt. Azt többszög mondta nekem, hogy az édesanyja nem teljesen magyar, de arra nem készített fel, hogy ilyen hülye neve van a szüleinek, már bocsánat. A bemutatkozás nagyon kínos volt. Miután az apja bemutatkozott Teofil néven, már akkor is kerülgetett a röhögés, de amikor az anyja is bemutatkozott nekem Rezidencia keresztnéven, akkor kénytelen volta a pofájába röhögni, már elnézést, mivel határozottan kérte, hogy ne becézzem sehogy, nyugodtan szólítsam Rezidenciának. Valószínű illetlennek hisz most, mit tehetnék így?

2015. jan. 3. 18:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Na jó, a teafilterrel elárultad, hogy KAMU... :-)
2015. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
A Teofilről nekem is ez jut az eszembe, tudom hogy illetlenség. Nagyon örülök, hogy ilyen kedves apóst "fogtam ki", nem akarnám megbántani soha. Azt reméltük, ha a családban mindenki becézni fogja őt, akkor Rezidencia néni is elfogadja előbb vagy utóbb, hogy nem nevezhetjük őt a keresztnevén, mert visszatetszést kelt.
2015. jan. 3. 19:02
 23/34 anonim ***** válasza:

Rezidencia nénin most is szakadok...

szólok is az udvarhölgyeimnek, kacagjanak ők is.

Epidémia, Klausztrofóbia, Arrogancia... udvarhölgyek, hé...

2015. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Rezidencia néni ....sírok bmeg a röhögéstől xd ez késsz
2015. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem tehet arról hogy ezt a nevet kapta. Attól, hogy egy házisárkány, még megérdemli a tiszteletet! A középső nevét, a Hortenziát nem használja, a Rezidenciát pedig nem engedi becézni.
2015. jan. 3. 21:41
 26/34 anonim ***** válasza:
Residens
2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én is felröhögtem a Rezidencia néninél, de most már a #24-es nevén röhögök... xD
2015. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Na jó, most komolyan (viccet félretéve) ezt valaki be is veszi ?:))
2015. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Humor kategóriában van!!! :)

Nem kell bevenni, de könnyesre röhögtem magam!

2015. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Muszáj volt ilyen kommenteket írni? Bekapcsolva maradt a számítógép és Rezidencia elolvasta. Fel van háborodva, hogy nevetség tárgya lett és ezért most a párom sem áll velem szóba. :( Nem Rezidencia néni hibája, hogy ez a keresztneve.
2015. jan. 5. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!