Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kutyusokra miért nem lehet...

Kutyusokra miért nem lehet felvenni csokkot? Teszem azt, valaki felnevel 3-4 kutust, azt miért nem támogatják? Nem kivételezés ez? Hisz a kutyikt úgy is hívják hog "szőrös gyerekek".20L

Figyelt kérdés

Sokunknak a családtagja a kutya. Már rég nem házörzésre és egyéb feladatok ellátására használjuk, hanem az élettársunk, vagy akár germekünk ha úg tetszik. ezért sem értem, miért vannak annyira oda a gyerekekért, miért csak azokat támogatják, amikor annyi árva kiskutya is várja az örökbefogadást. én ezt komolyan írom amit írok, kérlek vegyétek komolyan!


20L



2016. nov. 8. 18:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha neked a kutya ugyanannyit ér, mint egy gyerek, akkor jobban jár a világ, ha nem is lesz soha gyereked.

20 évesen elképesztően sötét és buta vagy, nem is csoda, hogy csak egy kutyát tudsz élettársadként vagy gyermekedként magadénak tudni.

Szerintem csináltasd fel magad a kutyáddal, és akkor cuki kis szőrös gyermekeid lesznek valóban.

Egy kutya még mindig nem ember! Bár a te esetedben is jobb lett volna, ha anyukádék inkább kutyát nevelnek.

Vagy a szüleidnél is többre tartod a kutyákat?

Te is voltál kisgyerek és a szüleid valamiért mégis inkább téged támogattak!

Ez egy komoly kérdés, valóban?

Elképesztő, hogy ennyire elfogadott az, hogy a világ és az értékek ennyire kiforduljanak magukból!

Te beteg vagy, kérdező! Nagyon beteg!

De nem baj, ha öreg leszel és más senkinek sem kellesz, a kis cuki kutyáid biztosan majd a gondodat fogják viselni, ápolni fognak és tisztába tenni, orvoshoz vinni és látogatni a kórházban.

2016. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"A kutya csok-ot úgy hívják hogy kutyamenhely!

Ha támogatást akarsz a kutyimutyikáidra, akkor alapíts egy menhelyet, és pályázz támogatásokra!

Mást is akartam még írni, a gyerekpótlékos, meg élettársas szövegedre, de úgysem engedné át a kommentszűrő! Azt hiszem minden második szava tulságosan vulgáris lenne erre az oldalra. Úgyhogy inkább hagyom a fenébe...


"


neked meg mi a bajod? nagyon sokan így vannak vele. Nem utálom a gyerekeket, csak annyit mondtam hogy a kutya is ér annyit és tud olyan lelki kielégülést kokzni, ha szeretve van. és meghálálja!


Tizes! ez tudomány. keress rá,

2016. nov. 8. 19:36
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

"Nem utálom a gyerekeket, csak annyit mondtam hogy a kutya is ér annyit és tud olyan lelki kielégülést kokzni, ha szeretve van. és meghálálja!"


Térjünk rá vissza, ha lesz gyereked. Én nagyon kutyabarát voltam/vagyok, de a gyerek ég és föld, össze sem hasonlítható a kettő. A különbség kb. mint egy szőrmekutya és egy valódi állat, nagyjából ehhez tudnám hasonlítani, de még ettől is több.


"Tizes! ez tudomány. keress rá"


Így, ebben a formában ez biztos nem igaz. Amellett a gyerek tovább fejlődik 5 éves kora után is. Nekem van egy 3 éves kislányom, volt több kutyám is, ha most erre bármely tudós azt mondja, hogy a kutya van olyan értelmes, mint a kislányom most, akkor körberöhögöm, akkor is, ha hat Nobel - díja van.

2016. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Még szerencse, hogy ez nem a hozzád hasonlóakon áll! :D


És bár a kutya alapvetően értelmes állat, de te nem lehetsz az idáig az szűrődik le, így azt hiszem kár is lenne tovább ragozni....

2016. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
vann olyan okos, csak máshogy fejezi ki. mivel más faj. de az Q teszten jobban teljesítene bizonyos feladatok megoldásában mint a 3 éves kb ennyiről szól. beszélni nem tud, de ettől még magasabb az IQ-ja. amúgy nem értem miért bántanak és miértnem válaszolnk inkább. ártottam én nektek hogy ezt kapjam? nagyon csúnya dolgökat írtok én sosem tettem ilyet. :(
2016. nov. 8. 19:47
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Nos te, az írásképed alapján bukhattad a teszted a kutyával szemben... :O
2016. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

"nagyon csúnya dolgökat írtok én sosem tettem ilyet."


Hülyeségeket írsz, olyan dolgokról amiről nulla a tapasztalatod és biztos vagyok benne, hogy felülbírálod az álláspontod, amint lesz gyereked.


Én nem vagyok tudós, de annyit tudok, hogy az emberi elme rendkívül összetett. Össze nem mérhető egy állatéval.


És akkor nem beszéltünk arról a kapcsolatról amit a szülő - gyerek viszony jelent. Amíg azt nem élted át - és azt kívánom éld majd át - addig fogalmad nincs róla. A gyerek az egyetlen akiért az ember bármit - szó szerint bármit - megtenne. Aranyos jószágok a kutyák, nekem is volt egy foxim aki mellett gyakorlatilag "felnőttem", családtag volt, nagyon megszenvedtük mikor elpusztult.


De ég és föld egy gyerek. Ezt meg kell élni, addig hiába mondok neked akármit is.

2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy a kutya és a gyerek között több a különbség, mint a hasonlóság.
2016. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez aranyos. Én is imádom ugyan a kutyákat, de nyugtass meg, hogy csak poénból írtad ki a kérdést.
2016. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Wadmalac ***** válasza:
72%

Tudod, mire van az állami támogatás a gyerekekre?

Arra, hogy nem haljon ki az országból a következő generáció, akinek majd dolgoznia kéne és például a te nyugdíjadat kitermelni.

Ezért van állami támogatás a népszaporulatra, nem azért, mert aranyos és lehet babusgatni.

2016. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!