Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudományos teória szerint az...

Tudományos teória szerint az rh negatív vércsoportal rendelkező embereknek földönkívüli felmenöi vannak. Ti hisztek benne? Esetleg ismertek ilyen személyt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha még lenne bármilyen teória erről, akkor is képtelenség.

A földönkívülieknek nincs vércsoportja és a mi vérünknél összetettebb nyirokkeringése is van ami nem vörös hanem tejszerű.

2018. aug. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Emberiség 7%-a negatív, nem tudják a tudósok az okát ma sem, hogy pontosan hogyan alakult ki és miért maradt fent ez a negatív vércsoport, én ismerek ilyen embert, magamat, anya részéről nagyit, apa részéről nagypapát, ők már meghaltak, amúgy mindkettőjükre nagyon hasonlítok. Nagyapám nagyon okos volt, 1915-ben született, akkoriban nem sokan jártak egyetemre és szegény csak a kötelező iskolákat végezhette el, mert el kellett mennie dolgozni, pedig a tanárok kérlelték az anyját, hogy engedje tanulni polgáriba, mert simán elvégezne egy egyetemet, utána ez a nagyapám hadifogságban volt 5 évig és túlélte, engem imádott, öt unoka közül én voltam a kedvence. Nagyimnak a vércsoport miatt volt halva született gyereke, kettő is, nagyon kedves volt, imádtam vele lenni. Nálam anyu és apu mindketten pozitívak, úgy örökölhettem a negatívat, hogy pont mindkettőjük szüleinél volt 1-1 negatív és így lettem én is az.
2021. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!