Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyenek velem? Bennem...

Miért ilyenek velem? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Eddig minden osztályomban volt egy-két ember aki kiszúrt magának és egész évben piszkált, volt hogy verekedtem is mert nekem jöttek és meg kellett védenem magam. Azt nem értem hogy miért pont engem??? Soha nem szóltam be neki, igazából nem is beszélek velük. Van más is az az osztályban akit utálnak páran, őt még se piszkálják, max a háta mögött.

Nincs sok barátom/haverom de aki van az se nagyon hív sehova, én mennék bulizni de nem hív senki, pedig van olyan haver aki rendszeresen jár, mégse hív.

Nem vagyok túl beszédes, de az utóbbi években azért sokat változtam.


Rossz látni hogy másnak mennyi haverja/barátja van és mennek mindig bulizni, csajozni, nekem meg alig van pár haverom.


Barátnőm se volt még soha, eddig 1-2 csajjal próbáltam összejönni de totál kudarc volt.

Mit csináljak? Bennem van a hiba? Tudnék változtatni?


2010. júl. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A hiba nem csak benned van. Annyi igaz, hogy neked is nyitni kéne, próbálkozni, de ugyanez elmondható az osztályodról is.

Amúgy hasonló cipőben járunk, a különbség annyi, hogy én magam választottam azt, hogy ne barátkozzanak velem. Az oka, hogy nem tetszik, amit csinálnak. Nem leszek tucatember.

Szerintem nyiss feléjük, és merd kinyitni a szád :D

17/L

2010. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.

nem benned van a hiba.egyszerűen csak még nem nőttek fel a piszkálóid.gyerekesek.

ne hagyd magad!ne hagyd hogy megalázzanak!

próbálj olyanokkal barátkozni,akiről tudod hogy nem bántana meg téged.

2010. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy 0% os válasz lesz úgy érzem :)


Az áldozat-hajlam egyes emberek sajátja. Tudsz tenni ellene, csak ne figyelj rájuk. Tudd szánalmasnak tartani a viselkedésüket és mutasd is ki. Néha jobb otthagyni őket. Ha visszaütsz lehet hogy a harc a tiéd, de a háború csak elnyúlik. Nem kenyerem hogy hülyeséget tanácsoljak, de javaslom hogy egy alkalommal ha többen vannak ellened és mások is látják, csak tűrj. Mindíg állj fel ha földre kerülsz és nézz rá végig. Ha éppen röhögnek vagy ilyesmi, kérdezd meg hogy végeztek -e már. Ajánlj fel nekik 1 lehetőséget hogy abbahagyják, utána pedig verd őket véresre ^^ ha nem megy, kezdj gyúrni :D

Sok szerencsét

2010. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt amikor nem foglalkoztam a piszkálódással, volt amikor visszaszóltam.

Egyik se hatásos.

2010. júl. 13. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ne szólj vissza, csak magadban rendezd le, hogy sz@rul nevelték

amúgy ha nem érzel elég erőt, hogy kapcsolatokat keress akkor fogadd el ami van, én is ezt teszem

2010. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy szólj vissza, legyél kemény. Különben mindenki Punci-nak fog hinni. :D
2010. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!