Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most tényleg bennem van a hiba?

Most tényleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Minden lány a környezetemben a legújabb divat szerint öltözködik, márkás ruhákba öltöznek, kiteszik mindenüket (azt is, ami nincs), magassarkú cipőcskébe tipegnek, rengeteg sminket használnak. A közösségi portálokon 30 tipikus pózolós képeket töltenek föl, olyanokat, amik agyon van vakuzva. Mindegyik a legeslegújabb slágereket, tuc-tuc zenéket hallgatja, a többire azt mondják, hogy sz@r, és mindegyik meg van győződve róla, hogy nagyon egyediek. Sportot űznek a pasizásból, az egyik hetente cseréli, a másik meg csak azért van valakivel, hogy legyen egy pasija. SZóval, tudjátok, milyen csajokról beszélek.

Nos, én ezzel szemben nem követem a divatot, kényelmes ruhákba járok, csak fontosabb alkalomkor sminkelem magam, akkor is csak visszafogottan, rock-ot hallgatok, régebbi számokat is, iwiw-en van fönn 2 darab képem, amin csak állok és mosolygok a barátnőmmel, és nem pózolgatok a tükör előtt. Eddig csak egy barátom volt, máig együtt vagyunk, szeretjük egymást.

Emiatt kívülállónak érzem magam. Bennem van a hiba, hogy én nem vagyok ilyen? Talán változzak meg én is, és akkor nem néznek rám úgy, mint egy földönkívülire? O.o


2010. júl. 19. 13:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah, 15/L, ez lemaradt. :)
2010. júl. 19. 13:27
 2/11 anonim ***** válasza:

örülj neki,h te ilyenvagy!

azok a lányok nem magukat adják

beképzelt libák

ismerem a fajtájukat!

szerintem ne változtass magadon

első sorban magadnak felelj meg, ne másoknak

öltözködj úgy ahogy jól esik

hallgass olyan számokat amiket szeretsz

kees olyan embereket akik hasonlóan vélekednek a világról

és ne törődj ilyen lányokkal

a hetente pasi váltásról inkább nem is mondok semmit

örülj,h te olyan fiúval vagy együtt akivel jól megértitek egymást

2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez most az önfényezés, vagy mi? Vagy szeretnéd, ha valaki azt mondogatná, hogy így avgy tökéletes?
2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
keress*
2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dehogy változol!!! énis így vagyok szinte az összes oszt.társamra ez ráillik amit le írtál én meg megmaradok egy átlagos embernek ez így jó!
2010. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, egyeltalán nem önfényezés. Csak így olyan másnak érzem magam, mintha rossz helyre születtem volna.


Első: köszönöm a válaszod. :)

2010. júl. 19. 13:33
 7/11 A kérdező kommentje:
13:31-es, neked is köszönöm. :)
2010. júl. 19. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szerettem az olyan láyokat mint az osztály társaid. Mindig kaphatoak egy menetre. :D
2010. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 14, és teljesen ugyanezt érzem :)Szóval, szerintem nem benned van a hiba. És szerintem ne akarj megváltozni, valószínűleg semmivel nem éreznéd jobban magad.
2010. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok az ilyen kérdés...

Két fajta lány típus van: Normális és Idióta.

Gratulálunk, Ön a Normális Lányokhoz tartozik!

Nincs ebben semmi kivetni való. Semmi érdekesség. Rock zene, régebbiek, két kép. Helyes. Egyszerű vagy, korodnak teljesen megfelelő.

Nem értem, miért csinálnak ebből ekkora ügyet a 15 éves lányok. Hát kit érdekel? De komolyan...

2010. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!