Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindenben béna?

Miért vagyok mindenben béna?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi sem megy,semmit se tudok jól csinálni.Iskolát sem tudok végezni,mindenhez béna vagyok.Hogyan tudok változtatni mindezen?nem akarok így élni. 18/f
2019. szept. 18. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Az iskola sok baromságot tanít igazából. Csak annyi értelme van, hogy a gondolkodást fejleszti.

El kellene döntened, hogy mi érdekel, vagy mi az amit nem utálsz és tudnál csinálni. Majd kipróbálni magad vagy küzdeni, hogy jobb legyél. (de nem a jegyek számítanak, hanem hogy te mit értél el).

Ha nem érsz el túl sokat, akkor is lehetsz jó társaság és lehet munkád. Szóval ne görcsölj, hanem inkább tegyél azért, hogy olyan életed legyen, amilyet szeretnél.

2019. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!