Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben változtathatnék?

Miben változtathatnék?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok van egy fix munkahelyem amit szeretek vannak barátaim szociális életem jóban vagyok a családommal mégsem érzem magam boldognak. Nem vagyok depressziós tudom élvezni az apró dolgokat viszont érzem, hogy talán ettől kicsit többre vágynék és valami nem stimmel. Lekötöm magam a szabadidőmben járok bulizni a barátaimmal programokat csinálunk edzek valami még sem stimmel. Úgy érzem negatív a kisugárzásom js emiatt. Tudom igazàból értelmetlen a kérdés,de könyörgöm ha valaki volt már hasonló cipőben kérem ossza meg velem, hogy hogyan lábalt ki ebből!

2019. szept. 30. 17:55
 1/1 anonim válasza:
En is voltam ilyen helyzetben, aztan megismertem a baratomat. Azota teljesen megvaltozott az eletem pozitiv iranyban. Ennek mar lassan 7 eve.
2019. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!