Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan reagáljak egy ilyen...

Hogyan reagáljak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mit csináljak akkor,ha az osztályban van egy menőnek tűnni akaró csávó,és folyton beszólogat mindenkinek?Eddig úgy volt,hogy ha ő valamit beszólt nekem,akkor a két legjobb haverja mindig mellé álltak.Tegnap viszont ez másképp alakult.Matek órán beszólt nekem,én pedig egy ütős válasszal visszaszóltam,amin még a haverjai is nevetni kezdtek.Erre nem tudott mit szólni,jött az anyázás.Azután én egy még ütősebb beszólást vettem elő,ami még nagyobb röhögést váltott ki.Nagyon jól esett,de tudom,hogy csak egyszeri alkalom volt.Hogyan tudnék minden ilyen helyzetet ugyanígy lereagálni?
2019. okt. 12. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Hát ez lehet hogy furán hangzik de gondolkodj otthon hogy miket szokott neked beszólni és arra találj ki otthon minél jobb válaszokat/beszólásokat vagy keresgélj a neten hogy milyen jó beszólások vannak és ha majd mond neked megint valami hülyeséget akkor egyből vissza tudsz neki vágni. Azt gondolom hogyha ez többször is előfordul (hogy még a haverjai is röhögnek azon ahogy beoltod) akkor gyorsan lefog szálni rólad mert ez neki égő és senki se akarja magát beégetni mindenki előtt. Viszont soha ne menj le a szintjére és ne kezdj el anyázni mert akkor nem vicces leszel hanem kötekedő, durva. Remélem tudtam segíteni🤗
2019. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. okt. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!