Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy gyerek zaklat állandóan,...

Egy gyerek zaklat állandóan, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy 13 éves osztálytársam, akivel régebben elkezdtem barátkozni, egy ideig jól el voltam vele. De aztán elkezdett bunkón viselkedni, parancsolgatott nekem, mindig annak kellett lenni amit ő akar, lenézett meg minden, még hazudozik is sokszor. És mostmár nem akarok vele haverkodni. Csakhogy ő ezt nem képes megérteni, próbáltam bunkó lenni vele hogy szálljon le rólam, de ez nem képes megsértődni. Mondta már párszor hogy akkor elmegy és többet nem jön vissza, de nem tartotta be sajnos. Mindig eljön hozzám. És már nagyon idegesítő, hogy mindig attól kell rettegnem, hogy eljön hozzám, egész nyáron, miközben én nem akarok vele lenni. Meg fürödni akar állandóan a medencémben, azt meg végképp nem akarok vele. Egyébként ezt a gyereket b*zinak tartják sokan, bár én nem vagyok benne biztos hogy az, bár már kezdem azt hinni én is, mivel nem száll le rólam.

Hogyan tudnám elérni, hogy békén hagyjon végre? A bunkóságból nem ért, azt már próbáltam, ugyanúgy zaklat. Ha szépen megmondom neki hogy menjen el abból sem ért. Mit tegyek? Ha agyonverem (mert azt érdemelné) akkor meg a leszidás jön, meg a szülei is jól felháborodnának. Azt nem tehetem. Mit tegyek? Nagyon idegesít ez a gyerek, és egyre jobban. Ja és ez a gyerek azt hiszi olyan menő, hogy ő mindig követi a divatot és a többiek, akik tényleg menők ők meg őt utánozzák. Pedig nem így van, csak ő menősködni próbál. Azt hiszi menők a ruhái, meg amiket hord, pedig csak hülyét csinál magából mindenki előtt. Mindenki rajta röhög, és mióta velem barátkozni akar, rajtam is röhögnek, meg engem is utálnak. Azelőtt nem voltam ennyire utált személy az iskolámban.

És ennek a gyereknek még parancsolni sem lehet.

Ő 13/F

Én 14/F


2010. júl. 19. 11:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írtam, hogy azzal fenyeget, hogy ha nem csinálom azt amit ő akar, akkor összeveszít a többi haverommal. 3 haverom van, kettő közülük neki is a haverja, őket előfordulhat, hogy tényleg rám tudja így haragítani ha akarja.
2010. júl. 19. 11:29
 2/9 anonim ***** válasza:
tegyél úgy mintha nem lennél otthon és ne engedd be
2010. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beszéld meg elöször a igazi haverjaiddal hogy lehet majd probálkozni fog, aztán meg szépen lassan mond el az idegesitőnek hogy


Figyi lehet te azt hiszed jó barátok vagyunk meg minden de igazából k*rvára idegesitesz és semmi kedvem veled logni szóval örülnék ha egy ideig nem látnálak mondjuk ugy 10 évig :)



ha akarod még hozzá teheted hogy olyan égő veled mutatkozni hogy a te nyomiságaid miat engem is nyominak hisznek

2010. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, de ő akkor meg az udvaromon mászkál, egyszer olyankor kikémleltem az ablakon és láttam (ő nem vett észre mert háttal állt, nem felém nézett). Ott mászkált az udvaromon halál nyugalommal, aztán meg elkezdte kövekkel dobálni az ablakomat később.
2010. júl. 19. 11:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondtam ezt
2010. júl. 19. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
szojl szüleidnek hogy koptasák már le :D
2010. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ige,vagy a szüleinek szólj..
2010. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt mivan ha eljön hozzátok?A szüleid levernék,nehogy márj rettegj ettől.Verd meg hidd el nekem abból tanul majd.A szidást meg kibírod
2010. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
figyelj velem is ez volt,én 13/f a srác 15/f (általánosban mert 2x megbukott) amikor együtt mentünk haza állandóan belökött az árokba vagy ócsárolt de amikor vissza anyáztam és lekevertem neki 2 pofont azóta nem mer kötekedni
2010. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!