Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat bűnösnek olyan helyzetben ahol nem rajtatok múlt valami, és nem tudtatok ellene semmit tenni?

Figyelt kérdés

Úgy egy hónapja halt meg a törpesünöm, kb egy hónappal a halála előtt vittük el dokihoz mert találtunk egy kis csomót a nyakán, és nem is tudta megenni a száraz tápot. Kiderült hogy valószínűleg áttétes daganat van a nyirokcsomóján, lehetett volna altatni és röntgenezni, de mivel egy elég kicsi állatról beszélünk és nem is olyan könnyű kezelni inkább hagytuk. (Na meg ez már ,ás kérdés hogy ugye mi a jobb, én úgy gondolom ilyenkor nem kéne az állatnak nagyobb szenvedést okozni kezelésekkel)

Szóval nem is igazán látszódott rajta, csak az utólsó pár napján, akkor gondolkoztunk hogy elaltatjuk de másnap reggelre már elaludt.

A helyzet az hogy bár tudom, én nem nagyon tehettem ellene gyakorlatilag semmit, az utolsó pár hetében és azóta is magamat hibáztatom és azon gondolkodok folyamatosan hogy mit ronthattam el.



2020. jan. 5. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de az én bűnöm ennél jóval súlyosabb. Olyan, amivel nehéz járni, mégha sok sanszom nem is volt.
2020. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autóbalesetnél éreztem magam hibásnak, ahol aztán egyértelműen kiderült hogy vétlen voltam.


Szegény süni :( részvétem.

2020. jan. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kutyámat anyámék későn vitték orvoshoz. Én másik városban tanultam. Otthoniak leszarták, nem törődtek vele csak már későn. Amikor otthon voltam akkor láttam hogy soványabb a kutya. Akkor kellett volna kivernem a balhét. Nem tettem nem gondoltam rá. Azóta bármi gyanús van pénz nem számít megyünk az orvoshoz. Sajna így is elpusztult egy kiscicánk egy fél éve. Gondolkodtam mit tudtam volna még tenni. Lehet hogy fel kellett volna vinni Pestre. Bár elég sokat megtettünk érte. Sajna nem volt elég. Lehet h tudtunk volna többet is tenni lehet h nem. Nem tudom. Nem ezzel kelek minden nap de néha eszembe jut.
2020. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!