Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magabizonytalan vagyok,...

Magabizonytalan vagyok, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Félek emberek között lenni,nem tudom önmagam adni, mindig azthiszem hogy rólam beszélnek, társaságba félek megszólalni mert azthiszem valami hülyeséget mondok vagy valami nem oda illőt.

Nem vagyok csúnya sőt mi több, jó az alakom is, sokan megnéznek, és hallom hogy ezde jó csaj, de teljesen elveszi a magabiztoságom, úgy érzem az emberek többet várnak el tölem, ami igaz.

Nem vagyok a barátaim szemibe különleges, én vagyok az akire mindig számíthatnak de én nem kapom ezt a viszonyzást.

Régen szerettem a tàrsaság központjába lenni suliba is, most pedig csendben ülök, és elvagyok magamba. Ez fel is tűnt másoknak, van amikor olyan téma van akkor felszabadulok. Túl sokat vagyok egyddül, van időm gondolkozni de sokszor úgy érzrm túlreagálok mindent.

Nem járok nagyon bulizni meg kerengeni.

17/l



2020. jan. 12. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen magyar szó, hogy:Magabizonytalan.


Önbizalomhiányos vagy, úgy hívjuk a dolgot.

Introvertált vagy, vagy pedig valami miatt most ilyen korszakod van.

Ha a barátaid nem viszonozzák a segítséged, akkor nem nevezném őket barátoknak. Sajnos rengeteg az érdkember, akinek csak akkor kellünk, ha valamit remél tőlünk.


17 évesen még gyerek vagy, pont a lázadó korszakod éled és a személyiséged most kezd alakulni. Ha sikerül jó társaságba kerülnöd, akkor újra kinyílhatsz és jól fogod magad érezni.

Ezek is(és még számtalan sok minden) fontosak az önbizalomhoz.

2020. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgetni akkor nekem írhatsz. De akkor a lelkedre vagyok kíváncsi nem az időjárásra! :)


Általában vannak jó meglátásaim. Ha érdekel.

2020. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most is rólad beszélek.
2020. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!