Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj van velem vagy miért van...

Baj van velem vagy miért van az, hogy rettegek és undorodok a gyerekvállalástól és attól hogy saját gyerekem lesz?

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok és rettegek, undorodok a gyerekvállalástól. Undorodok attól, hogy belőlem egy új egyed lesz, egy új élet, valahogy elrémiszt ez az egész. Húgom várandós és egyszerűen rosszul vagyok az egész helyzettől, hogy tesómnak gyereke lesz egy új élet lesz belőle, párkapcsolatom sajnos nincs, mert a legtöbb nő gyereket akar. Félek hogy egyedül fogok így maradni Nem tudom mi a baj velem Mitől lehet ez
2020. febr. 7. 18:10
 1/3 anonim válasza:

😂😂😂


Sz@rd le! Nem akar mindenki szulni nyugi..

2020. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

ez valahol beteg...Mármint nem az hogy nem akarsz gyereket, hanem hogy a gyerekvállalásra lényegében úgy gondolsz mint egy fertőző gócra vagy mutációra :D

keress olyan társat aki szintén nem akar gyereket vagy fogadj később örökbe majd a leendő pároddal :P bár a helyedben inkább azt hazudnám nemző képtelen vagyok, van amikor nem érdemes őszintének lenni.

2020. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
87%
Mert úgy találkozol ezzel a dologgal, mint elvárás meg kötelesség. Én is így voltam, tiniként amikor a rokonok kezdték mondogatni hogy nekem majd egyszer gyerekem lesz, én is így éreztem. Aztán rájöttem, hogy várjunk csak, hiszen az embernek nem lesz mindenképp gyereke...a rokonok úgy emlegették ezt, mint a halált ami biztosan eljön mindenki életében. Aztán realizáltam hogy ezt én döntöm el, ha nem akarom, akkor nem jön el és kész. És megkönnyebbültem. Azóta egyáltalán nem rettegek és undorodom, teljesen hidegen hagy ha másoknak körülöttem gyereke van vagy terhes. Max örülök, hogy nekem ezt nem kell csinálni. Te bizonyára azért éled meg ilyen rosszul, mert vagy a környezeted basztat ezzel, vagy a nők akikkel eddig randiztál. Pedig hidd el, ez neked sem kötelességed és van egy csomó nő aki szintén így gondolja. Próbálj hasonló párt keresni de mindenekelőtt tudatosítsd magadban, hogy nem csinálni gyereket teljesen valid opció az életben.
2020. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!