Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosságon gondolkodók és...

Öngyilkosságon gondolkodók és túlélők! Gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Gondoltatok már arra, ha nektek már úgyis mindegy, és meg akartok halni, hogy eltesztek láb alól pár rossz embert is?
2010. júl. 24. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

> elég béna öngyilkosjelölt lehetsz, ha azon agódsz, hogy nem tudsz sehogysem meghalni.


Nem béna vagyok, csak keeemmëny :)

2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sya! Az öngyilkosok lelkibetegek, akiknek segitségre van szükségük. Nem bünösök, nem hibásak azért, hogy nem találnak más megoldást...Onnantól kezdve, hogy másokat is magukkal rángatnak a halálba már nem lelkibetegeg, hanem csak azokká válnak akik miatt eljutottak odáig. Onnantól teljesen mindegy, hogy kit nyírt ki, hogy milyen aljas volt;ő akkor már csak áldozat...
2010. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, a falubéli cigányok megölésére gondoltam, de akkor bosszúból megölnék a családom. Arra is gondoltam, hogy anyukámat ölöm meg, hogy ne legyen szomorú.
2013. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam rajta.. Túl sokat is
2014. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!