Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan élitek meg az életet?

Ti hogyan élitek meg az életet?

Figyelt kérdés
Jó dolog? Rossz dolog? Jó, de nehéz? Úgy összességében. Mennyire szenvedtek benne és mennyire érzitek magatokat jól? Foglaljátok össze a véleményeteket az életről, arról, hogy milyen élni számotokra.

2020. márc. 1. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretek enni, inni, úszni, napozni, aludni, kirándulni, kielégíteni az összes kívánságaimat. Szeretek zenét hallgatni, filmeket nézni, ha a szomorú dolgok happy endre végződnek. Szeretem az informatikát és mindent, aminek a feljődéshez és tudományhoz köze van pozitív értelemben.

Viszont több energiára lenne szükségem és igazi barátokra.

2020. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fejlődésként. Nem tudom megfogalmazni és megfogni, de legbelül úgy érzem, hogy ez valami nagyobb egésznek egy állomása.


Nagyon érdekes, honnan hova jutottam el, és vajon még hova fogok eljutni (nem földrajzi helyre gondolok, inkább élethelyzetre, életfelfogásra és életmódra).


Számomra nagyon érdekes az élet, és rendkívüli módon motivál a szabadság, valamint élvezem a filozófiát és az alkotást.

2020. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A húszas éveim végéig jó volt, csak nem tudtam. Utána elvesztettem azt, akit mindenkinél jobban szerettem, ráadásul kegyetlen körülmények között. Azóta az én egészségem is megromlott, igazság szerint nem bánnám, ha a végére érnék. Amúgy élni jó.
2020. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozom és egyedül érzem magam. Ha egyszer lesz olyan, akivel együtt tudok tervezni, akkor valószínűleg sokkal jobb lesz a közérzetem, de egyedül, magamnak, semmi elfoglaltság nem okoz már örömet.
2020. márc. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

általában az ilyen kérdésekre vagyis nem általában, hanem sohasem válaszolok, de ez a kérdés, a feltevése miatt mégis más, ezért megteszem.


Mivel tudom, hogy léteznek más dimenziók és jártam már is ott, ezért nincs félnivalóm. Szóval a félelem a legjobb magyarázat mindenre, az gátol és az hoz eredményt.


Gondolj bele, megszül egy másik ember, akit anyának neveznek, pedig ő is csak ember és elvisz a környezetébe, ami már eleve befolyásolja a további létezésed, szerencsejátékos lettem.

2020. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anyám nárcisztikus, ezért sokáig szenvedtem szociális fóbiától, depressziótól, tehát ebben az időszakban azt, hogy élek, csak a lelki szenvedések által tapasztaltam meg.

Mire helyrejöttem, már középkorú voltam, így sok mindenből kimaradtam, ill. nem úgy éltem meg, ahogy azt kellett volna. Felnőnöm nem sikerült, mert nem voltak meg az ehhez szükséges lépcsőfokok, ezért megkésve éltem meg azt a szabadságot, játékosságot, már-már felelőtlen létélményt, amit fiatalon nem sikerült.

Van egy párom, aki más okokból, de szintén hasonlóan indult, így most utólag együtt fedezzük fel és szeretjük a másikban és magunkban azt a gyereket, akit a szüleik képtelenek voltak, és nem is ismertek igazán.

2020. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!